Ziya Gökalp su tesisatçısı firması Tüm Tesisat bölgenin tümüne 7/24 kesintisiz cihazla su kaçağı tespit, kameralı tıkanıklık açma, doğalgaz tesisatı, kombi kurulum ve kombi petek temizliği hizmetleri vermektedir. Ziya Gökalp su tesisatçısı firmamız usta ellerden, tesisat, tamirat ve montaj işlerinde bölgedeki müşterilerimize sorunsuz hizmet için her an hazırdır.

Ziya Gökalp Su Tesisatçısı

Ziya Gökalp Sıhhi tesisatçı – Ziya Gökalp su tesisatçısı

Ziya Gökalp su tesisatçısı firmamızın bölge için 7/24 garantili su tesisat tamir hizmetleri  vardır;

Tüm Tesisat Ziya Gökalp Su Tesisatçısı, bölgedeki her türlü sıhhi tesisat arıza tamiratı ve montajı konusunda 7/24 hizmetinizdedir. Musluk değişimi, musluk arızaları, eviye değişimi, eviye tıkanıkları, lavabo değişimi, lavabo tıkanıkları, sifon değişimi, klozet değişimi, klozet arızaları, klozet tesisat, rezervuar değişimi, rezervuar arızaları, rezervuar iç takım arızaları, rezervuar değişimi, gider tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma ve benzer sıhhi tesisat konuları için tecrübeli ekibimizle söz verdiğimiz gün veya saatte hizmetinizdeyiz. Su tesisatçısı olarak İstanbul dahilinde yaptığımız montaj ve tamirat işleri 1 yıl garantilidir.

Ziya Gökalp Su kaçağı bulma -Ziya Gökalp Su kaçağı tespiti – Ziya Gökalp su tesisatçısı

Ziya Gökalp su tesisatçısı firmamızda bölge için 7 gün garantili tesisat su kaçağı bulma servisi vardır;

Tüm Tesisat Ziya Gökalp su kaçağı tespiti firmamız bölgede her türlü sıhhi tesisat su kaçak tespiti ve kaçak onarımı konusunda 7/24 hizmetinizdedir. Musluk su kaçakları, lavabo kaçakları küvet kaçakları, duşakabin kaçağı, klozet su kaçakları, gider su kaçakları gibi arızalar onarılır, gerekli olan parçalar yenileriyle değiştirilir. Ziya Gökalp su kaçağı tespiti frmamız alt kata olan su kaçakları gibi daha sorunlu olanların tespiti ve onarımlarında ise modern kaçak bulma cihazlarıyla hizmet vermektedir. Cihazla su kaçak tespiti sayesinde işlemleri temiz olarak hızla neticelendirilir ve noktasal olarak tespit edilen yer garantili olarak onarılır. Su kaçağının tespiti ve tamiri  konusundaki yazımızı cihazla su kaçağı tespiti linkinden okuyabilirsiniz.

Ziya Gökalp tıkanıklığı – Ziya Gökalp Tıkanıklık açma

Ziya Gökalp su tesisatçısı firmamızın bölge için 24 saat garantili kanal tıkanıklığı tesisat açma servis hizmetleri bulunur.;

Tüm Tesisat su tesisatçısı firmamız bölgede her türlü sıhhi kanal tesisatı tıkanıklığı ve onarımı konusunda 7/24 hizmetinizdedir. Su tesisatçısı firmamız tıkanıklık açma, gider, duşakabin, lavabo, eviye, klozet ve benzeri tıkanıklıkları açma işlemlerini hızlı olarak gerçekleştirir. Kanal, pimaş, boru, logar ve kanalizasyon tıkanıkları şlemleri ise kameralı robot cihazlarla hızlı ve temiz olarak yapılmaktadır. Kameralı tıkanıklık tespiti ve robotla tıkanıklık açma konusundaki yazımızı cihazla tıkanıklık bulma yazımızda okuyabilirsiniz.

Ziya Gökalp Bakır boru tesisat – Ziya Gökalp tesisatçısı

Ziya Gökalp su tesisatçı firmamız bölgemizde her türlü doğalgaz tesisat hizmetleri vermektedir;

Tüm Tesisat Ziya Gökalp doğalgaz tesisat ekibimiz bölgede doğalgaz tesisatı ve bakır boru tesisat konusunda 7/24 garantili olarak hizmetinizdedir. Ziya Gökalp bölgesinde doğalgaz kombi tesisatı ve doğalgaz kalorifer sistemleri konusunda 20 yılı aşkın bir tecrübe ile konut ve inşaat bazında tesisat işlerinde çalışmaktayız. Doğalgaz kolon tesisatından sıcak su tesisatına ve kalorifer sistemine kadar en kaliteli malzemelerle ve itinalı işçilikle çalışmaktayız. Bu arada Ziya Gökalp müşterilerimize doğalgaz tesisatı için plastik borular yerine biraz daha pahalı olmasına rağmen bakır boru tesisat önermekteyiz. Bakır boru doğalgaz tesisatı ve bakır boru kalorifer tesisatı sayesinde %20 civarında tasarruf sağlarken bakır boruların rengi ve inceliği de makanınızın estetiğine katkıda bulunacaktır. Doğalgaz kombi, doğalgaz tesisatı, merkezi ısıtma sistemleri, yerden ısıtma tesisat sistemleri ve doğalgaz bakır boru tesisat kaynağı konularında Tüm Tesisat Ziya Gökalp doğalgaz tesisatçı firmamıza danışmadan karar vermeyiniz.

Ziya Gökalp Petek temizleme – Ziya Gökalp Petek temizliği

Su tesisatçısı firmamız Ziya Gökalp bölgesi için petek temizleme hizmeti vermektedir;

Su tesisatçısı firmamız bölgenizde cihazla doğalgaz kalorifer peteği temizleme konusunda garantili olarak hizmetinizdedir. Zaman içinde doğalgaz kalorifer peteklerinde biriken çamurumsu madde yüzünden peteklere gelen sıcak su radyatör içinde her bölgeyi rahat dolaşmadığından, üzerindeki ısıyı bırakamadan peteği terk ederek kombiye geri döner. Bu durumu yaşayanlar genellikle kombi ısısını yükseltmekle çözüm arasalar da doğalgaz fatura bedelini yükseltmek dışında faydasızdır. Bu sorun çoğu zaman peteklerin elle kontrolü ile de anlaşılabilir. Tıkalı peteklerde petek yüzeyinin bazı bölgeleri soğuktur. Sayın Ziya Gökalp müşterimiz; bu durumda tek çözüm petek yıkama yaptırmaktır. Ziya Gökalp petek temizliği firmamız ısınma garantili, cihazla ilaçlı petek temizleme hizmeti vermektedir. Petek yıkama işlemlerini 2 senede bir yaptırmanız tavsiye edilir.

 Ziya Gökalp Petek temizliği – Ziya Gökalp tesisatçı – Ziya Gökalp Su kaçağı tespiti – Ziya Gökalp Tıkanıklık açma

 • Ziya Gökalp Su Bataryası
 • Ziya Gökalp Gider Tıkanıklığı
 • Ziya Gökalp Banyo Bataryası
 • Ziya Gökalp Petek Temizliği
 • Ziya Gökalp Petek Temizleme
 • Ziya Gökalp Klozet Tanircisi
 • Ziya Gökalp Su Kaçağı Bulma
 • Ziya Gökalp Su Kaçağı Tamiri
 • Ziya Gökalp Kanal Tıkanıklığı
 • Ziya Gökalp Doğalgaz Tesisatı
 • Ziya Gökalp Mutfak Tıkanıklığı
 • Ziya Gökalp Banyo Tıkanıklığı
 • Ziya Gökalp Cihazla Su Kaçağı
 • Ziya Gökalp Su Kaçağı Tespiti
 • Ziya Gökalp Musluk Tamircisi
 • Ziya Gökalp Mutfak Bataryası
Ziya Gökalp su tesisatçısı Sıhhi su tesisat
Whatsapp Ara Tıkla Ara