Tüm Su Tesisat » Ahmet DAYANÇ » 0532 134 3258
Tüm Su Tesisat Ahmet DAYANÇ » 0532 134 3258
WhatsApp Ara

Uğur Mumcu su tesisatçısı firması Tüm Sıhhi Tesisat Uğur Mumcu bölgesinin tümüne 7/24 kesintisiz sıhhi tesisat tamirat, cihazla su kaçağı tespit, kameralı tıkanıklık açma, doğalgaz tesisatı , kombi tesisatı, ve kombi petek temizliği hizmetleri vermektedir. Usta ellerden, sorunsuz sıhhi tesisat tamirat işlerinde Uğur Mumcu bölgesindeki müşterilerimize hizmet için her an hazırız.

Uğur Mumcu Su Tesisatçısı

Uğur Mumcu su tesisatçısı – Uğur Mumcu sıhhi tesisatçı Ahmet usta

Uğur Mumcu su tesisatçısı firmamız bölge için 7/24 garantili su tesisatçısı hizmeti  vermektedir;

Tüm Tesisat Su Tesisatçısı, Uğur Mumcu bölgesinde her türlü sıhhi tesisat arıza tamiratı ve montajı konusunda 7/24 hizmetinizdedir. Musluk değişimi, musluk arızaları, eviye değişimi, eviye tıkanıkları, lavabo değişimi, lavabo tıkanıkları, sifon değişimi, klozet değişimi, klozet arızaları, rezervuar değişimi, rezervuar arızaları, rezervuar iç takım arızaları, rezervuar değişimi, gider tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma ve benzer sıhhi tesisat sorunlarında tecrübeli ekibimizle söz verdiğimiz gün veya saatte hizmetinizdeyiz. Her bölgede olduğu gibi Uğur Mumcu müşterilerimiz için de yaptığımız su tesisatçısı tamirat işleri garantilidir.

Uğur Mumcu su kaçağı tespit – Uğur Mumcu su tesisatçısı Ahmet usta

Uğur Mumcu su tesisatçısı firmamız bölge için 7/24 garantili su kaçağı tespit hizmeti vermektedir;

Tüm Tesisat Su Tesisatçısı, Uğur Mumcu bölgesinde her türlü sıhhi tesisat su kaçağı tespiti ve su kaçağı onarımı konusunda 7/24 hizmetinizdedir. Musluk su kaçağı, lavabo su kaçağı, küvet su kaçağı, duşakabin su kaçağı, klozet su kaçağı, gider su kaçağı gibi arızalar onarılır, gerekli olan parçalar yenileriyle değiştirilir. Alt kata su kaçağı gibi daha sorunlu su kaçağı tespiti ve onarımlarında ise modern su kaçağı bulma cihazlarıyla hizmet vermekteyiz. Cihazla su kaçağı tespiti sayesinde su kaçağı bulma işlemleri temiz olarak hızla neticelendirilir ve noktasal olarak tespit edilen su kaçağı olan yer garantili olarak onarılır. Su kaçağı tespiti ve su kaçağı tamiri  konusunda yazımızı cihazla su kaçağı bulma yazımızda okuyabilirsiniz.

Uğur Mumcu tıkanıklık açma – Uğur Mumcu su tesisatçısı Ahmet usta

Uğur Mumcu su tesisatçısı firmamız bölge için 7/24 garantili tıkanıklık açma hizmeti vermektedir;

Tüm Tesisat Su Tesisatçısı, Uğur Mumcu bölgesinde her türlü sıhhi tesisat tıkanıklık açma ve onarımı konusunda 7/24 hizmetinizdedir. Gider tıkanıklığı açma, duşakabin tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, eviye tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma ve benzeri tıkanıklık açma işlemleri temiz ve kalıcı olarak gerçekleştirilir. Kanal tıkanıklığı açma, pimaş tıkanıklığı açma, boru tıkanıklığı açma, logar tıkanıklığı açma ve kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemleri ise kameralı robot cihazlarla hızlı ve temiz olarak yapılmaktadır. Kameralı tıkanıklık tespiti ve robotla tıkanıklık açma  konusundaki yazımızı cihazla tıkanıklık açma yazımızda okuyabilirsiniz.

Uğur Mumcu petek temizliği – Uğur Mumcu su tesisatçısı Ahmet usta

Uğur Mumcu su tesisatçısı firmamız bölge için 7/24 petek temizliği hizmeti vermektedir;

Tüm Tesisat Su Tesisatçısı, Uğur Mumcu bölgesinde cihazla kalorifer peteği temizleme konusunda 7/24 garantili olarak hizmetinizdedir. Zaman içinde kalorifer peteklerinde biriken çamurumsu madde yüzünden peteklere gelen sıcak su radyatör içinde her bölgeyi rahat dolaşmadığından, üzerindeki ısıyı bırakamadan peteği terk ederek kombiye geri döner. Bu durumu yaşayanlar genellikle kombi ısısını yükseltmekle çözüm arasalar da doğalgaz fatura bedelini yükseltmek dışında faydasızdır. Bu sorun çoğu zaman peteklerin elle kontrolü ile de anlaşılabilir. Tıkalı peteklerde petek yüzeyinin bazı bölgeleri soğuktur. Sayın Uğur Mumcu müşterimiz; bu durumda tek çözüm petek temizliği yaptırmaktır. Firmamız ısınma garantili, cihazla ilaçlı petek temizleme hizmeti vermektedir. Petek yıkama işlemlerini 2 senede bir yaptırmanız tavsiye edilir.

Uğur Mumcu doğalgaz tesisat – Bakır boru tesisat – Uğur Mumcu su tesisatçısı Ahmet usta

Uğur Mumcu su tesisatçısı firmamız bölge için 7/24 doğalgaz tesisatı hizmeti vermektedir;

Tüm Tesisat Su Tesisatçısı, Uğur Mumcu bölgesinde doğalgaz tesisatı ve bakır boru tesisat konusunda 7/24 garantili olarak hizmetinizdedir. Uğur Mumcu bölgesinde doğalgaz kombi tesisatı ve doğalgaz kalorifer sistemleri konusunda 20 yılı aşkın bir tecrübe ile konut ve inşaat bazında çalışmaktayız. Doğalgaz kolon tesisatından sıcak su tesisatına ve kalorifer sistemine kadar en kaliteli malzemelerle ve itinalı işçilikle çalışmaktayız. Bu arada Uğur Mumcu müşterilerimize doğalgaz tesisatı için plastik borular yerine biraz daha pahalı olmasına rağmen bakır boru tesisat önermekteyiz. Bakır boru doğalgaz tesisatı ve bakır boru kalorifer tesisatı sayesinde %20 civarında tasarruf sağlarken bakır boruların rengi ve inceliği de makanınızın estetiğine katkıda bulunacaktır. Doğalgaz kombi, doğalgaz tesisatı, merkezi ısıtma sistemleri, yerden ısıtma sistemleri ve bakır boru kaynağı konularında Uğur Mumcu Tüm Tesisat‘a danışmadan karar vermeyiniz.

İstanbul Uğur Mumcu su tesisatçısı Tüm Tesisat Ahmet usta

SEO by rakipyok