Tüm Su Tesisat » Su Tesisatçısı Ahmet DAYANÇ » 0532 134 3258
Tüm Su Tesisat Tıkla Hemen Ara » 0532 134 3258
Tüm Su Tesisat

Tüm Tesisat indirim kuponu kazanarak bize yaptıracağınız sıhhi tesisat montaj ve tamirat bedellerinde %10 indirim kazanabilirsiniz. Eğlenceli ve heyecanlı bir yöntemle, okurken indirim kuponu kazanmaya ne dersiniz?

Tüm Tesisat indirim kuponu nasıl kazanılır?

Tüm Tesisat indirim kuponu
Üstteki resimde örneğini gördüğünüz indirim kuponunu kazanmak sitemizde çok kolay. Siz sitemizi gezinip yazıları okurken indirim kuponu bir anda önünüze çıkacak. Adeta  o sizin peşinizde koşacak ve beklemediğiniz bir yerde ve zamanda, farklı son kullanım süreleriyle  karşınıza çıkarak sizi heyecanlandırırken diğer yandan da kazandıracak. İşte kuponu gördüğünüz anda cep telefonunuzla fotoğrafını çekip saklayın. Hepsi bu kadar. Nasıl, dediğimiz kadar kolay değil mi?

Tüm Tesisat indirim kuponu nasıl kullanılır?

Dediğimiz gibi indirim kuponu sitenin farklı yerlerinde değişik son kullanım sürelerine sahip olarak karşınıza çıkabilir. Son kulanım süresi kimi zaman 2 aylık kimi zamanda 2 günlük olabilir. Üstelik heyecanınızı ve kazancınızı artırmak için bazen kuponun indirim oranlarını bile artırabiliriz.

Peki bu fırsattan nasıl faydalanabilirsiniz? Çok kolay. Cebinizde geçerli bir indirim kuponu bulundurarak. Beklenmedik sıhhi tesisat arızalarına hazırlıklı olmanın faydalarını hemen görmeye başlarsınız. Telefonunuzdan indirim kuponunu bulup üzerindeki telefondan hemen bizi arayınız. Servis sonuna kadar kuponunuz olduğunu bize söylemeyiniz. Ödeme sırasında kuponu göstererek indirimi nakit olarak kazanabilirsiniz. Nasıl, kazançlı değil mi?

Sıhhi tesisat arızasının aciliyeti olmadığı zamanlarda da sitemizde kupon madenciliği yaparak kuponu bulduğunuzda servis talep edebilirsiniz. Nasıl, bu durumda da kazançlısınız değil mi?

Bu arada bir tüyo da verelim. Sitede bulduğunuz kupon aynı adreste bir zaman kalabileceği gibi bir dakika sonra site içinde başka bir yere de taşınabilir veya son kullanma tarihi değişebilir. Bu gibi durumlarda elinizi çabuk tutarak tesisat ustası bekleyen dostlarınıza da kupon adresini veya  çektiğiniz kupon resmini ileterek onlarında fırsattan faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm Tesisat indirim kuponu madenciliği kazandırıyor.

Sitemizde yapacağınız indirim kuponu madenciliği ile siz indirim kazanırken biz de sizleri kazanıyoruz. Sizler sayesinde de yeni müşteriler kazanıyor, onlara da yaptığımız kaliteli ve garantili sıhhi tesisat işleriyle kendimizi tanıtma fırsatı buluyoruz. Sonuç olarak böyle farklı ve faydalı bir uygulamayı, ilk defa İstanbul müşterilerimize sunduğumuz için de çok gururluyuz.

Dikkat:  İstanbul dahilinde tüm semtlere 7 x 24 sıhhi tesisat servis hizmetimiz vardır.

SEO by rakipyok