Su Tesisatçı - Su Kaçağı Tespiti - Tıkanıklık Açma

Su tesisatçı ihtiyacınızda her seferinde yeni bir arayış içine girerek risk almak yerine güvenilir ve profesyonel bir tesisatçı ile çalışmak istemez misiniz ? O halde 0532 134 3258 tıklayarak hemen arayınız veya gerektiğinde aramak için lütfen telefon rehberinize ekleyiniz. Tüm Su Tesisatçı.

İstanbul Su Tesisatçı – Sıhhi Su Tesisatçısı

tesisat ustası – tesisat tamircisi – tesisat tamirat – sıhhi tesisatçı

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine ücret farkı olmadan, 7/24 profesyonel sıhhi tesisat servis hizmeti vermekteyiz. Sıhhi su tesisatı konularında su tesisatçı denemek için değil, güvenilir ve hızlı iş yaptırmak için bizi arayınız ! Tüm Su Tesisatçı.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti – Kırmadan Su Kaçağı Bulma

klozet su kaçağı – su bataryası kaçağı – lavabo su kaçağı – su tesisatı kaçağı

Su kaçağı tespiti işlemlerini gelişmiş elektronik cihazların desteğiyle ortalığı gelişigüzel kırıp dökmeden yaparak maliyetleri gereksiz yükseltmeden, kısa sürede arızalı noktayı onarıyoruz. Yüksek hassasiyetli dinleme cihazları ve termal kameralar sayesinde su kaçağının olduğu yeri yüksek doğrulukla, noktasal olarak tespit etmekteyiz. Su kaçağı oluşturan tesisatın tamiratını yaptıktan sonra mecburen kırmak zorunda kaldığımız olan duvarı onarıp, fayans ve çinileri orijinal ve benzer yenileriyle değiştirmekteyiz. Bu ekstra hizmetimiz sayesinde başka bir usta aramanıza gerek kalmamaktadır. Cihazla su kaçağı tespiti ve sonrasında su kaçağı tamiratının ekonomik, hızlı ve temiz sonuçlanma gibi önemli avantajları vardır. Tüm Su Tesisatçı.

Kameralı Tıkanıklık Tespiti – Robotla Tıkanıklık Açma

tuvalet tıkanıklığı – lavabo tıkanıklığı – mutfak tıkanıklığı – gider tıkanıklığı

Atık su tesisatlarında ortaya çıkan tıkanıklıklar mutfak ve banyoda başlayıp pis su kanallarıyla rögara, oradan da kanalizasyon hattına kadar uzanmaktadır. Eviye, lavabo ve duşakabin gider tıkanıkları sökülüp temizlenerek giderilen sorunlardır. Klozet yoluyla başlayan kanal tıkanıklıkları ise kimi zaman oldukça zorlayıcı olurlar. Bu tür kanal tıkanıklıklarında kamera sayesinde tıkanıklığın yerini ve durumunu tespit ettikten sonra öncelikle robot kolla uzaktan açma yolunu deniyoruz. Tıkanıklık bu yöntemle açılmazsa, zaten yeri belli olan tıkalı noktaya dışarıdan müdahale ederek sorunu çözüyoruz. Sonuç olarak cihazla tıkanıklık açma sayesinde de sadece gerektiğinde bir nokta kırılmaktadır. Cihazla tıkanıklık açma işlemleri de cihazla su kaçağında olduğu gibi ekonomik, hızlı ve temizdir.

Klozet Tamiri – Rezervuar İç Takım – Sifon Değiştirme

klozet değişimi – klozet tıkanıklığı – asma klozet montajı – gömme rezervuar tamiri

Klozet arızalarının başında öncelikle rezervuar iç takım arızaları yer almaktadır. İç takım arızaları da su kontrol soruları yaratarak ortaya çıkarlar. Bu tip sorunlar için tamirat tercih edilmeyip, direkt olarak iç takım veya sifon değiştirme yaparak çözüme gitmekteyiz. Bunun dışında klozet tıkanıklıkları veya klozet su kaçakları karşımıza çıkmaktadır. Sıhhi tesisatçı firmamız klozet değiştirme dahil tüm sorunları garantili olarak çözmektedir.

Lavabo Bataryası Değişimi – Banyo Su Bataryası – Mutfak Su Bataryası

musluk tamiri – musluk değişimi – taharet musluğu değişimi – su sayacı

Su bataryası, duş musluğu, su vanası, su saati, su sayacı, su basınç ayarlayıcı, su basınç regülatörü, taharet musluğu, ara musluk, çelik bağlantı hortumu ve benzer sıhhi tesisat ekipmanlarının sorunlarında da en kaliteli sıhhi tesisat malzemeleriyle garantili olarak en kısa sürede hizmetinizdeyiz.

Doğalgaz Kalorifer Tesisatı – Kombi Montajı – Petek Temizleme

bakır boru kalorifer tesisatı – bakır boru – kaynağı – petek temizliği

Doğalgaz tesisatı, kombi değişimi, doğalgaz kalorifer tesisatı ve yerden ısıtma ana konularında profesyonel hizmetler vermekteyiz. Bakır boru kalorifer tesisatı, bakır boru kaynağı, doğalgaz kaçağı tespiti, havlupan montajı, doğalgaz ocak bağlantısı ve çift yönlü petek temizliği de tesisatçı hizmet konularımız arasındadır.

İki yılda bir yaptıracağınız petek temizleme sayesinde doğalgaz kalorifer sisteminiz ilk kurulduğu günlerde olduğu gibi daha az doğalgaz kullanarak yüksek performansla ısıtacaktır. Yaptıracağınız petek temizliği sayesinde doğalgaz kombisi ve kalorifer tesisatı da uzun ömürlü olacaktır. Detaylar için petek temizliği konulu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

İstanbul Su Tesisatçı Servis Bölgeleri
Anadolu yakası sıhhi tesisatçı – Avrupa yakası sıhhi tesisatçı

Tüm Sıhhi Tesisat su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, klozet tamiri, petek temizleme ve kombi bakımı gibi konularda teknik servis hizmeti vermektedir.

Whatsapp Ara Tıkla Ara