Şişli su tesisatçısı firması Tüm Tesisat bölgenin tümüne 7/24 kesintisiz cihazla su kaçağı tespit, kameralı tıkanıklık açma, doğalgaz tesisatı, kombi kurulum ve kombi petek temizliği hizmetleri vermektedir. Şişli su tesisatçısı firmamız usta ellerden, tamirat ve montaj işlerinde bölgedeki müşterilerimize sorunsuz hizmet için her an hazırdır.

Şişli Su Tesisatçısı Şişli Bakır Boru Kaynağı, Şişli Bakır Boru Tesisat, Şişli Doğalgaz Tesisatı, Şişli Gider Tıkanıklığı, Şişli Klozet İç Takım, Şişli Klozet Su Ayarı, Şişli Klozet Tamircisi, Şişli Klozet Tamiri, Şişli Musluk Değişimi, Şişli Petek Temizliği, Şişli Sifon Değişini, Şişli Sıhhi Tesisat, Şişli Sıhhi Tesisatçı, Şişli Su Kaçağı Bulma, Şişli Su Kaçağı Tespiti, Şişli Su Tesisatçısı, Şişli Tesisat Tamircisi, Şişli Tesisatçı, Şişli Tıkanıklık Açma, Şişli Yağmur Oluğu Temizliği

Şişli su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı

Şişli su tesisatçısı firmamızın bölge için 7/24 garantili su tesisatı tamir hizmetleri  vardır;

Tüm Tesisat Şişli Su Tesisatçısı, bölgedeki her türlü sıhhi tesisat arıza tamiratı ve montajı konusunda 7/24 hizmetinizdedir. Musluk değişimi, musluk arızaları, eviye değişimi, eviye tıkanıkları, lavabo değişimi, lavabo tıkanıkları, sifon değişimi, klozet değişimi, klozet arızaları, rezervuar değişimi, rezervuar arızaları, rezervuar iç takım arızaları, rezervuar değişimi, gider tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma ve benzer sıhhi sorunlarında tecrübeli ekibimizle söz verdiğimiz gün veya saatte hizmetinizdeyiz. İstanbul dahilinde yaptığımız montaj ve tamirat işleri 1 yıl garantilidir.

Su kaçağı bulma Şişli su kaçağı tespiti Şişli su tesisatçısı

Şişli su kaçağı tespiti firmamızda bölge için 7 gün garantili su kaçağı bulma servisi vardır;

Tüm Tesisat Şişli su kaçağı tespiti firmamız bölgede her türlü sıhhi tesisat su kaçak tespiti ve kaçak onarımı konusunda 7/24 hizmetinizdedir. Musluk su kaçakları, lavabo kaçakları küvet kaçakları, duşakabin kaçağı, klozet su kaçakları, gider su kaçakları gibi arızalar onarılır, gerekli olan parçalar yenileriyle değiştirilir. Şişli su kaçağı tespiti frmamız alt kata olan su kaçakları gibi daha sorunlu olanların tespiti ve onarımlarında ise modern kaçak bulma cihazlarıyla hizmet vermektedir. Cihazla su kaçak tespiti sayesinde işlemleri temiz olarak hızla neticelendirilir ve noktasal olarak tespit edilen yer garantili olarak onarılır. Su kaçağının tespiti ve tamiri  konusundaki yazımızı cihazla su kaçağı tespiti linkinden okuyabilirsiniz.

Logar tıkanıklığı Şişli tıkanıklık açma

Şişli tıkanıklık açma firmamızın bölge için 24 saat garantili kanal tıkanıklığı servis hizmetleri bulunur.;

Tüm Tesisat Şişli tıkanıklık açma firmamız bölgede her türlü sıhhi kanal tesisatı tıkanıklığı ve onarımı konusunda 7/24 hizmetinizdedir. Şişli tıkanıklık açma firması gider, duşakabin, lavabo, eviye, klozet ve benzeri tıkanıklıkları açma işlemlerini hızlı olarak gerçekleştirir. Kanal, pimaş, boru, logar ve kanalizasyon tıkanıkları şlemleri ise kameralı robot cihazlarla hızlı ve temiz olarak yapılmaktadır. Kameralı tıkanıklık tespiti ve robotla tıkanıklık açma konusundaki yazımızı cihazla tıkanıklık bulma yazımızda okuyabilirsiniz.

Bakır boru tesisat Şişli doğalgaz tesisatçı

Şişli doğalgaz tesisatçı firmamız bölgemizde her türlü doğalgaz tesisatı hizmetetleri vermektedir;

Şişli doğalgaz tesisatçı ekibimiz bölgede doğalgaz tesisatı ve bakır boru tesisat konusunda 7/24 garantili olarak hizmetinizdedir. Şişli bölgesinde doğalgaz kombi tesisatı ve doğalgaz kalorifer sistemleri konusunda 20 yılı aşkın bir tecrübe ile konut ve inşaat bazında çalışmaktayız. Doğalgaz kolon tesisatından sıcak su tesisatına ve kalorifer sistemine kadar en kaliteli malzemelerle ve itinalı işçilikle çalışmaktayız. Bu arada Şişli müşterilerimize doğalgaz tesisatı için plastik borular yerine biraz daha pahalı olmasına rağmen bakır boru tesisat önermekteyiz. Bakır boru doğalgaz tesisatı ve bakır boru kalorifer tesisatı sayesinde %20 civarında tasarruf sağlarken bakır boruların rengi ve inceliği de makanınızın estetiğine katkıda bulunacaktır. Doğalgaz kombi, doğalgaz tesisatı, merkezi ısıtma sistemleri, yerden ısıtma sistemleri ve bakır boru kaynağı konularında Tüm Tesisat Şişli doğalgaz tesisatçı firmamıza danışmadan karar vermeyiniz.

Petek temizleme Şişli petek temizliği

Şişli petek temizliği firmamız bölge için petek temizleme hizmeti vermektedir;

Şişli petek temizliği bölgenizde cihazla kalorifer peteği temizleme konusunda garantili olarak hizmetinizdedir. Zaman içinde kalorifer peteklerinde biriken çamurumsu madde yüzünden peteklere gelen sıcak su radyatör içinde her bölgeyi rahat dolaşmadığından, üzerindeki ısıyı bırakamadan peteği terk ederek kombiye geri döner. Bu durumu yaşayanlar genellikle kombi ısısını yükseltmekle çözüm arasalar da doğalgaz fatura bedelini yükseltmek dışında faydasızdır. Bu sorun çoğu zaman peteklerin elle kontrolü ile de anlaşılabilir. Tıkalı peteklerde petek yüzeyinin bazı bölgeleri soğuktur. Sayın Şişli müşterimiz; bu durumda tek çözüm petek yıkama yaptırmaktır. Şişli petek temizliği firmamız ısınma garantili, cihazla ilaçlı petek temizleme hizmeti vermektedir. Petek yıkama işlemlerini 2 senede bir yaptırmanız tavsiye edilir.

 Petek temizliği Şişli Doğalgaz tesisatçı Şişli su tesisatçısı Şişli su kaçağı tespiti Şişli tıkanıklık açma

19 Mayıs Bozkurt Cumhuriyet Duatepe Ergenekon Esentepe Eskişehir Feriköy Fulya Gülbahar Halaskargazi Halide Edip Adıvar Halil Rıfat Paşa Harbiye Huzur İnönü İzzetpaşa Kaptanpaşa Kuştepe Mecidiyeköy Meşrutiyet Teşvikiye Yayla

 • Şişli Su Bataryası
 • Şişli Gider Tıkanıklığı
 • Şişli Banyo Bataryası
 • Şişli Petek Temizliği
 • Şişli Petek Temizleme
 • Şişli Klozet Tanircisi
 • Şişli Su Kaçağı Bulma
 • Şişli Su Kaçağı Tamiri
 • Şişli Kanal Tıkanıklığı
 • Şişli Doğalgaz Tesisatı
 • Şişli Mutfak Tıkanıklığı
 • Şişli Banyo Tıkanıklığı
 • Şişli Cihazla Su Kaçağı
 • Şişli Su Kaçağı Tespiti
 • Şişli Musluk Tamircisi
 • Şişli Mutfak Bataryası
Şişli su tesisatçısı Sıhhi su tesisat
Whatsapp Ara Tıkla Ara