Sıhhi tesisatçı bulmak için internette arama yaparken, bizi seçtiğinizde kararınıza güven duymanızı ve kendinizi rahat hissetmenizi istiyoruz. Tüm Tesisat ustalarımız profesyonel ve kibar oldukları gibi evinizin sıhhi tesisatına da son derece özenle bakım yapacaklardır. Tecrübeli onarım teknisyenlerimiz, cihazla su kaçağı tespiti, kameralı kanal tıkanıklığı açma, kalorifer petek temizliği, tıkalı kanalizasyon hatları, kanal tıkanıklıkları, logar tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı, boru tıkanıklığı, geri akış önleyiciler, boru kaçakları ve drenaj tıkanıklıkları dahil olmak üzere tüm sıhhi tesisat alanlarında uzmandırlar. İstanbul içi güvenilir su tesisatçısı arıyorsanız, o zaman bizi arayacaksınız..

Sıhhi tesisatçı vizyonumuz : Sıhhi tesisatta mükemmellik

Öncelikle sıhhi tesisatınızın arızasını iyi anlıyoruz

Bizi aradığınızda ofis personelimiz, evinize ya da firmanıza bir servis aracı göndermeden önce, tesisat probleminizin özellikleri hakkında olabildiğince fazla bilgi edinir. Bu bilgiler bizim fiyat vermemiz için yeterliyse ödeyeceğiniz hizmet bedelini telefonda da öğrenebilirsiniz. Buna imkan olmadığı durumlarda ekibimiz arıza mahallinde yaptığı keşif sonucu fiyat verecektir. Bu fiyat üzerinde anlaşılmadığı zaman sadece servis ücreti alınır. Sıhhi tesisat ekibimiz, olağanüstü düzeyde kaliteli onarım ve kurulumlara dönüşen dürüst bir hizmet tutkusuna sahiptir. İhtiyacınız olmayan çözümleri asla önermezler ve uygulamazlar. Sonuç olarak sadece gereken hizmeti alacağınızdan ve yalnız vermeniz gereken bedeli ödeyeceğinizden lütfen emin olunuz.

Doğalgaz tesisatı konusunda da 25 yıllık tecrübe

Tüm Tesisat doğalgaz tesisatı ve doğalgaz kombi kalorifer tesisatı konularında da uzun yıllara dayanan iş tecrübesine sahiptir. Doğalgaz kolon tesisatlarınız, doğalgaz kombi montajı, doğalgaz kalorifer tesisatları, kalorifer petek montajı ve yerden ısıtma sistemleri projeye göre titizlikle ve garantili olarak yapılır. Arzu edildiği takdirde bizim de önereceğimiz gibi, kalorifer tesisatınız  plastik boru yerine bakır boru kullanılarak yapılabilir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha pahalı olmasına rağmen kısa bir zaman sonra, sağlayacağı %20 yakıt tasarrufu sonucu kendini amorti edecektir. Ayrıca kalorifer peteklerine de iki yılda bir yapılacak petek temizleme, yakıt tasarrufu üzerinde müspet etkili olacaktır.

Çatı yağmur oluğu temizliği, Havalandırma tesisatı

Tüm Tesisat aklınıza gelebilecek her türlü sıhhi tesisat konusunda hizmetinizdedir. Sadece konutlar için değil sanayi kuruluşlarının da tesisat sorunlarını çözüyoruz. Basit onarımlardan karmaşık tesislere kadar, tesisatçı ustalarımız ev sahiplerine ve iş yerlerine örnek sıhhi tesisat sağlar. Deneyimli sıhhi tesisatçınız Tüm Su Tesisatçısı.

Whatsapp Ara Tıkla Ara