Değişen piyasa koşullarına ve arızanın söylendiğinden veya göründüğünden farklı olması durumuna göre ödenecek servis ücretinin farklılıklar gösterebileceğini göz önüne alarak sitemizde fiyat vermemekteyiz.
Ancak arıza ile ilgili WhatsApp görüntülerini bizimle paylaştığınızda sorunu netleştirebilirsek kesin fiyat verebiliriz.
Tamirat sırasında kullandığımız malzemeler ekonomik fiyatlı kaliteli ürünlerdir ve garantimiz altındadır. Müşteri talep ederse fiyat farkı karşılığında arzu edilen marka seçilebilir ancak bu durumda malzemeye garanti vermemekteyiz.
İstanbul içinde her iki yakada da servisimiz olduğundan, Avrupa veya Anadolu yakası servis ücretimiz farklı değildir.
Cihazla su kaçağı bulma ve kaçağın onarılması ücretleri aynen kameralı tıkanıklık açma konusunda olduğu gibi, diğer sıhhi tesisat servis ücretlerimizden farklılıklar gösterir.
Su kaçağının kırmadan, temiz, hızlı ve ekonomik tespiti için gerekli cihazları yanımızda getirmek zorunda olduğumuzdan servis ücreti özel bir tarifeye sahiptir. Su kaçağının tespiti sonrası eğer onarılması da talep edilirse, tespit ücretine ilaveten tamirat ücreti de talep edilir.
Önemli Not: Su kaçağı tespiti sırasında cihaz kullanmadan da sonuç alabiliriz. Bu durum önceden anlaşılmış fiyatın değiştirilmesi için bir sebep olarak gösterilemez.
Kameralı tıkanıklık açma ve tıkanıklığın onarılması ücretleri aynen cihazla su kaçağı bulma ve kaçağın onarılması konusunda olduğu gibi, diğer sıhhi tesisat servis ücretlerimizden farklılıklar gösterir.
Tıkanıklığın gelişigüzel kırmadan, temiz, hızlı ve ekonomik tespiti için gerekli cihazları yanımızda getirmek zorunda olduğumuzdan servis ücreti özel bir tarifeye sahiptir ve bu fiyata robot cihazın açabileceği tıkanıklıklar dahildir.
Tıkanıklığın tespiti sonrası robot cihazın açamayacağı, haricen müdahale edilmesi gereken tıkanıklığın da onarılması talep edilirse, tıkanıklık tespit ücretine ilaveten tamirat ücreti de talep edilir.
Önemli Not: Tıkanıklık tespiti sırasında cihaz kullanmadan da sonuç alabiliriz. Bu durum önceden anlaşılmış fiyatın değiştirilmesi için bir sebep olarak gösterilemez.
Rezervuar sistemleri çok sık arıza yaparlar ve bu arızalardan biri olan su kaçırma sırasında çoğunlukla insanlar panik halinde ne yapacaklarını bilemezler.
Bu durumda harici rezervuarlar için su girişi ara muslukları kapatılarak çözüm bulunabilir. Gömme rezervuarlar için haricen bir ara musluk bulunmadığından tesisatçı usta gelene kadar çözüm bulunamaz.
Gömme rezervuarlarda kapatmanız gereken ara musluk rezervuar içindedir. Gömme rezervuar su kaçağı yaptığında bu muslğa ancak kapağı açarak ulaşabilirsiniz. Çoğu markada sağa sola çekerek açılan kapağın açılış şeklini önceden bilmeniz yararınıza olacaktır.
Çoğumuzun evini veya iş yerini olmadık bir zamanda su basarak büyük zararlara yol açmıştır. Gecenin geç saatinde veya siz tatildeyken olabilecek böyle su basmalarını ufak tedbirlerle asgariye indirebilirsiniz.
Evde uzun zamanlar olmayacağınız zamanlarda şebeke suyu giriş vanasını kapatmak çok etkili bir çözüm olacaktır.
Peki siz evdeyken ve en kötüsü de gece yarısı sizin uykuda olduğunuz bir zamanda olabilecek su basmaları için ne gibi bir tedbir alabiliriz.
Bu durumda kalmamak için şebeke suyu girişine su basınç ayarlayıcı taktırmanızı öneriyoruz. Bu düşük maliyetli küçük mekanik parça sıhhi tesisat üzerideki zamanla eskimiş esnek bağlantıların yüksek basınçla patlamalarını önleyeceği gibi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve kombi gibi cihazların arıza olasılığını azaltacak ve su tasarrufu yapmanızı da sağlayacaktır.
Uzun zaman kapalı kalan ev ve bürolarımızın dönünce koku yaptığını görürüz. Peki açıkta bir şey bırakmamıza rağmen bu koku nasıl oluşmaktadır?
Uzun sürede oluşan bu kokunun sebebi büyük oranda banyo ve mutfaktaki sıhhi tesisatların uç noktalarındaki gider sifonlarıdır.
Sıfonların yapısı "U" harfi şeklindedir. Bu şeklin alt kısmında kanala gitmeyerek birikip kalan su, mekanınızla atık su tesisatının bağlantısını keserek, pis kokuların evinize dağılmasını önler. Bu bağlantı şeklindeki gider yapısı evinizdeki eviyede, lavaboda, küvette, duşakabinde ve klozette kullanılmaktadır.
Peki tüm bu önlemelere rağmen koku neden oluşuyor? Bu önlemler içinde olduğumuz süreler içinde mekanımızın kötü kokmasını gayet başarılı şekilde önlerler. Fakat bu seferde, sistem yapısı içinde atık su kanalıyla bağlantıyı kesmekte kullanılan birikmiş suyun kendisi kokuşmaktadır. Kısaca uzun zaman kapalı kalan evinizin döndüğünüzde kokuyor olmasının sebebi sifonlar içinde isteyerek oluşturulan su birikintisidir.
Bu kokuyu asgariye indirmek için kullanımdan sonra daha uzun bir süre su akıtarak sifonda daha temiz su kalmasını sağlayabilirsiniz

petek nasıl temizlenir fatih su kesintisi kalorifer peteği nasıl temizlenir kasımpaşa su kesintisi klozet sifonu mecidiyeköy su kesintisi sifon tamiri beşiktaş su kesintisi flex hortum beykoz su kesintisi gömme rezervuar iç takımı sensörlü musluk sarıyer su kesintisi fotoselli musluk beyoğlu su kesintisi rezervuar iç takım kağıthane su kesintisi artema banyo bataryası şişli su kesintisi nokta duşakabin pendik su kesintisi büyükçekmece su kesintisi kavacık su kesintisi klozet kapağı nasıl takılır bakırköy su kesintisi gömme rezervuar fiyatları bahçelievler su kesintisi vitra mutfak bayrampaşa su kesintisi petekler nasıl temizlenir  zeytinburnu su kesintisi rezervuar iç takımı nasıl sökülür kale lavabo çekmeköy su kesintisi perlatör maltepe su kesintisi doğalgaz ocak hortumu avcılar su kesintisi su kaçağı tespiti sultangazi sultanbeyli su kesintisi mutfak evye bataryası kadıköy su kesintisi tuvalet sifonu kartal su kesintisi petek temizleme kimyasalı banyo bataryaları gebze su kesintisi sifon takımı ataşehir su kesintisi klozet şamandırası kozyatağı su kesintisi sarıgazi su kesintisi petek yıkama sancaktepe su kesintisi kağıthane de su kesintisi çekmeköy su kesintisi klozet şamandırası suyu kesmiyor üsküdar su kesintisi termal musluk ümraniye su kesintisi klozet su kaçırıyorsa çok basit tamiri

Whatsapp Ara Tıkla Ara