Kombi Tamiri

Kombi bakımı sırasında aynı sistemin elemanları olan kalorifer peteklerinin de petek temizleme yaptırarak temizlenip, sisteminizin ısı veriminin tümden artırılması en akıllı ve ekonomik çözüm olacaktır. Bu mantıkla tam tersi durumda da, yani petek temizliği yaptırdığınız sırada kombi bakımı da  yaptırmanız yine aynı mükemmel sonucu verecektir.

Kombi bakımı niçin gereklidir?

Zamanında yapılmayan kombi bakımı sonucunda artan miktarda daha fazla doğal gaz kullandığınız halde gittikçe daha az ısınırsınız. Yani kalorifer sisteminizin kurulduğu ilk günkü ısı verimini, kombi bakımını düzenli yaptırmadığınız sürece asla alamazsınız. Üstelik bakımsız bir kombi daha fazla arıza yapmaya yatkın olduğu gibi, muhtemel bazı arızalar sonucunda da can ve mal güvenliğiniz de tehlike altına girmektedir. Kombi üreticisi firmalarca uzun kombi ömrü, ekonomi ve güvenlik açısından senede bir defa ve kış aylarına girmeden önce kombi bakımı yaptırılması önerilmektedir. 

Kombi bakımı nasıl yapılır?

Kombi bakımı yaptırmanın amacı yukarıda daha detaylı anlattığımız gibi özetle kombinin fabrika değerlerine alınması operasyonudur. Bakın sırasında aşağıdaki eylemler yapılır, değiştirilmesi gereken parçalar müşteri tarafından talep edilirse ücreti karşılığında değiştirilir. 

Kombi bakımına geçmeden önce içindeki su boşaltılır. Kanal temizliği, kazan ateşleme brülör sistemi temizliği, gaz basınç ayarları, filtre temizliği, genleşme tankı temizliği, kontrolü ve basınç işlemi yapıldıktan sonra su basılarak sistem çalıştırılarak bakım tamamlanmış olacaktır.     

Kombi bakımıyla birlikte petek temizliği de yaptırınız. 

Kombi bakımıyla birlikte yaptıracağınız petek temizliği sayesinde doğalgaz kalorifer sisteminizin ahenk içinde, çok daha verimli ve uzun ömürlü çalışacağını unutmayınız. Tam tersi bir durumda, yani petek temizliğine ihtiyacınız olduğunda da kombi bakımını yaptırmayı kesinlikle unutmayınız.

İkinci el,  bir yıl garantili kombi satışımız vardır

 Kombi Bakım + Petek Temizliği 200 TL.

Firmamız itinalı kombi bakımı yanında hediye olarak petek temizleme yaparak, tüm kalorifer peteklerinizi de profesyonel makineyle, bir yıl boyunca ücretsiz servis hizmeti garantisi vererek temizleyecektir.

Detaylı bilgi için lütfen arayınız…

Whatsapp Ara Tıkla Ara