Klozet tamiri, klozet değişimi, lavabo değişimi, eviye değiştirme gibi vitrifiye ürün değişiklikleri itinalı olarak yapılır. Çatlamış, kırılmış veya çizilerek kötü görüntü oluşturan seramik banyo gereçleri istediğiniz modellerle  özenli olarak değiştirilir. İmkan dahilindeki arıza ve sorunlar giderilerek klozet tamiri yapılır.

Klozet Tamiri Klozet Değişimi Lavabo Değişimi TÜM TESİSAT

Klozet Tamiri Klozet Değişimi 

Lavabo, klozet ve küvet gibi seramik vitrifiye ürünler uygun monte edilmediklerinde veya çarpmalarla çatlayabilir, kırılabilir veya çizilerek çok kötü görüntüler oluşturabilirler. Bu tür ürünlerin uzun yıllar sorunsuz kullanılması için öncelikle çok dikkatli monte edilmesi gerekir. Çünkü dengesiz montaj seramik yapıda gerilmelerden dolayı çatlama ve kırılmalara yol açacaktır.

Bir kötü alışkanlık ise  klozetlerin kezzap dökülerek temizlenme yöntemidir. Kaliteli klozetlerin yüzeyleri kayganlığın sağlanması için saydam bir sır tabakasıyla kaplıdır. Kezzap ise bu kaygan sır tabakasını aşındırarak yüzeyin pürüzlenmesine yol açar. Pürüzlenen yüzeyler ise daha fazla pislik tutarlar. Tek çözüm olarak klozeti değiştirmek kalır. Bunun dışında klozetlerde sifon arızaları çok görülmektedir. Klozet tamiri için gelen tesisatçı imkan varsa klozet iç takımını onaracak, imkan yoksa yeniyle değiştirecektir. Burada da genel kuralın iyi bir iç takımın çok daha fazla sorunsuz kullanılacağının unutulmamasıdır.

Lavabo Değişimi Eviye Değişimi

Lavabo değişiminde de dikkat edilecek öncelikli nokta uzun süre kullanım için lavabonun dengeli monte edilmesidir. Lavabolarda gider tıkanıklığı dışında fazla bir sorun oluşmaz. Lavabo tıkanıklıklarının en önemli sebebi saç kılları dır. Gider içine dolanan saç kılları hızla pis suyun geçmesini önler ve lavabo tıkanır. Lavaboaç,, pompa veya şişle açma çabaları bazen başarılı olsa da tek çözüm giderin sökülerek tamamen temizlenmesidir. Küvet ve duşakabin gider tıkanıklığı da tamamen aynı sebeplerden oluşur.

TÜM TESİSAT yukarıda yazılı su tesisatı sorunlarında veya benzerlerinde en garantili hizmeti en hızlı şekilde vermektedir. Tesisat sorunlarınızı daha da büyütmemek için lütfen bizi arayınız.


Aydınevler klozet tamircisi İdealtepe klozet Adatepe klozet tamircisi Kurtköy klozet tamircisii Gebze klozet tamircisii Bostancı klozet tamircisii Şile klozet tamircisii Şile klozet tamircisii Sarıyer klozet tamircisi Tuzla klozet tamircisi Üsküdar klozet tamircisi Ümraniye klozet tamircisi Sultangazi klozet tamircisi Sultanbeyli klozet tamircisi Zeytinburnu klozet tamircisi Sancaktepe klozet tamircisi Pendik klozet tamircisi Maltepe klozet tamircis Kartal klozet tamircisi Kadıköy klozet tamircisi Güngören klozet tamircisi Fatih klozet tamircisi Eyüpsultan klozet tamircisi Esenyurt klozet tamircisi Esenler klozet tamircisi Çekmeköy klozet tamircisi Beyoğlu klozet tamircisi Beykoz klozet tamircisi Esenler klozet tamircisi Beşiktaş klozet tamircisi Bayrampaşa klozet tamircisi Moda klozet tamircisi Ataşehir klozet tamircisi Bakırköy klozet tamircisi Bahçelievler klozet tamircisi

Whatsapp Ara Tıkla Ara