Kağıthane su tesisatçısı firması Tüm Tesisat bölgenin tümüne 7/24 kesintisiz cihazla su kaçağı tespit, kameralı tıkanıklık açma, doğalgaz tesisatı, kombi kurulum ve kombi petek temizliği hizmetleri vermektedir. Kağıthane su tesisatçısı firmamız usta ellerden, tamirat ve montaj işlerinde bölgedeki müşterilerimize sorunsuz hizmet için her an hazırdır.

Kağıthane Su Tesisatçısı

Sıhhi tesisatçı Kağıthane su tesisatçısı

Kağıthane su tesisatçısı firmamızın bölge için 7/24 garantili su tesisatı tamir hizmetleri  vardır;

Tüm Tesisat Kağıthane Su Tesisatçısı, bölgedeki her türlü sıhhi tesisat arıza tamiratı ve montajı konusunda 7/24 hizmetinizdedir. Musluk değişimi, musluk arızaları, eviye değişimi, eviye tıkanıkları, lavabo değişimi, lavabo tıkanıkları, sifon değişimi, klozet değişimi, klozet arızaları, rezervuar değişimi, rezervuar arızaları, rezervuar iç takım arızaları, rezervuar değişimi, gider tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma ve benzer sıhhi sorunlarında tecrübeli ekibimizle söz verdiğimiz gün veya saatte hizmetinizdeyiz. İstanbul dahilinde yaptığımız montaj ve tamirat işleri 1 yıl garantilidir.

Su kaçağı bulma Kağıthane su kaçağı tespiti Kağıthane su tesisatçısı

Kağıthane su kaçağı tespiti firmamızda bölge için 7 gün garantili su kaçağı bulma servisi vardır;

Tüm Tesisat Kağıthane su kaçağı tespiti firmamız bölgede her türlü sıhhi tesisat su kaçak tespiti ve kaçak onarımı konusunda 7/24 hizmetinizdedir. Musluk su kaçakları, lavabo kaçakları küvet kaçakları, duşakabin kaçağı, klozet su kaçakları, gider su kaçakları gibi arızalar onarılır, gerekli olan parçalar yenileriyle değiştirilir. Kağıthane su kaçağı tespiti frmamız alt kata olan su kaçakları gibi daha sorunlu olanların tespiti ve onarımlarında ise modern kaçak bulma cihazlarıyla hizmet vermektedir. Cihazla su kaçak tespiti sayesinde işlemleri temiz olarak hızla neticelendirilir ve noktasal olarak tespit edilen yer garantili olarak onarılır. Su kaçağının tespiti ve tamiri  konusundaki yazımızı cihazla su kaçağı tespiti linkinden okuyabilirsiniz.

Logar tıkanıklığı Kağıthane tıkanıklık açma

Kağıthane tıkanıklık açma firmamızın bölge için 24 saat garantili kanal tıkanıklığı servis hizmetleri bulunur.;

Tüm Tesisat Kağıthane tıkanıklık açma firmamız bölgede her türlü sıhhi kanal tesisatı tıkanıklığı ve onarımı konusunda 7/24 hizmetinizdedir. Kağıthane tıkanıklık açma firması gider, duşakabin, lavabo, eviye, klozet ve benzeri tıkanıklıkları açma işlemlerini hızlı olarak gerçekleştirir. Kanal, pimaş, boru, logar ve kanalizasyon tıkanıkları şlemleri ise kameralı robot cihazlarla hızlı ve temiz olarak yapılmaktadır. Kameralı tıkanıklık tespiti ve robotla tıkanıklık açma konusundaki yazımızı cihazla tıkanıklık bulma yazımızda okuyabilirsiniz.

Bakır boru tesisat Kağıthane doğalgaz tesisatçı

Kağıthane doğalgaz tesisatçı firmamız bölgemizde her türlü doğalgaz tesisatı hizmetetleri vermektedir;

Kağıthane doğalgaz tesisatçı ekibimiz bölgede doğalgaz tesisatı ve bakır boru tesisat konusunda 7/24 garantili olarak hizmetinizdedir. Kağıthane bölgesinde doğalgaz kombi tesisatı ve doğalgaz kalorifer sistemleri konusunda 20 yılı aşkın bir tecrübe ile konut ve inşaat bazında çalışmaktayız. Doğalgaz kolon tesisatından sıcak su tesisatına ve kalorifer sistemine kadar en kaliteli malzemelerle ve itinalı işçilikle çalışmaktayız. Bu arada Kağıthane müşterilerimize doğalgaz tesisatı için plastik borular yerine biraz daha pahalı olmasına rağmen bakır boru tesisat önermekteyiz. Bakır boru doğalgaz tesisatı ve bakır boru kalorifer tesisatı sayesinde %20 civarında tasarruf sağlarken bakır boruların rengi ve inceliği de makanınızın estetiğine katkıda bulunacaktır. Doğalgaz kombi, doğalgaz tesisatı, merkezi ısıtma sistemleri, yerden ısıtma sistemleri ve bakır boru kaynağı konularında Tüm Tesisat Kağıthane doğalgaz tesisatçı firmamıza danışmadan karar vermeyiniz.

Petek temizleme Kağıthane petek temizliği

Kağıthane petek temizliği firmamız bölge için petek temizleme hizmeti vermektedir;

Kağıthane petek temizliği bölgenizde cihazla kalorifer peteği temizleme konusunda garantili olarak hizmetinizdedir. Zaman içinde kalorifer peteklerinde biriken çamurumsu madde yüzünden peteklere gelen sıcak su radyatör içinde her bölgeyi rahat dolaşmadığından, üzerindeki ısıyı bırakamadan peteği terk ederek kombiye geri döner. Bu durumu yaşayanlar genellikle kombi ısısını yükseltmekle çözüm arasalar da doğalgaz fatura bedelini yükseltmek dışında faydasızdır. Bu sorun çoğu zaman peteklerin elle kontrolü ile de anlaşılabilir. Tıkalı peteklerde petek yüzeyinin bazı bölgeleri soğuktur. Sayın Kağıthane müşterimiz; bu durumda tek çözüm petek yıkama yaptırmaktır. Kağıthane petek temizliği firmamız ısınma garantili, cihazla ilaçlı petek temizleme hizmeti vermektedir. Petek yıkama işlemlerini 2 senede bir yaptırmanız tavsiye edilir.

 Petek temizliği Kağıthane Doğalgaz tesisatçı Kağıthane su tesisatçısı Kağıthane su kaçağı tespiti Kağıthane tıkanıklık açma

Çağlayan Çeliktepe Gültepe Emniyet Gürsel Hamidiye Harmantepe Hürriyet Mehmet Akif Ersoy Nurtepe Ortabayır Sanayi Seyrantepe Şirintepe Talatpaşa Telsizler Yahya Kemal Yeşilce

 • Kağıthane Su Bataryası
 • Kağıthane Gider Tıkanıklığı
 • Kağıthane Banyo Bataryası
 • Kağıthane Petek Temizliği
 • Kağıthane Petek Temizleme
 • Kağıthane Klozet Tanircisi
 • Kağıthane Su Kaçağı Bulma
 • Kağıthane Su Kaçağı Tamiri
 • Kağıthane Kanal Tıkanıklığı
 • Kağıthane Doğalgaz Tesisatı
 • Kağıthane Mutfak Tıkanıklığı
 • Kağıthane Banyo Tıkanıklığı
 • Kağıthane Cihazla Su Kaçağı
 • Kağıthane Su Kaçağı Tespiti
 • Kağıthane Musluk Tamircisi
 • Kağıthane Mutfak Bataryası
Kağıthane su tesisatçısı Sıhhi su tesisat
Whatsapp Ara Tıkla Ara