Kadıköy Tıkanıklık Açma Kameralı Kanal Tıkanıklığı Açma

Kadıköy tıkanıklık açma ve tıkanıklık tamiratı işlemlerini kameralı robot kol desteğiyle hızla tespit edip ve kısa sürede onarıyoruz. Bu yöntemde Kadıköy kanal tıkanıklığı açma işlemleri, ortalığı gelişigüzel kırıp dökmeden noktasal tespit yaparak, gereksiz masraflar çıkarmadan hızlı ve temiz bir şekilde sonlandırılır. Kadıköy tıkanıklık açma.

Kadıköy Tıkanıklık Tespiti – Kadıköy Tıkanıklık Açma

Atık su tesisatlarındaki tıkanıklıklar mutfakta eviye giderinde yemek ve çay artıkları, banyoda lavabo, duşakabin ve küvette saç ve vücut kılları ve klozet giderlerinde ise kağıt temizlik ürünlerinin atılmasıyla  ortaya çıkarlar. Lavabo, duşakabin ve küvet giderlerindeki tıkanıklıklar giderin sökülüp temizlenmesiyle sorunun çözüldüğü nispeten daha kolay tıkanmalardır. Oysa başlangıcı klozet olan atık su kanallarındaki tıkanıklıklar oldukça sorunlu olabilirler. Kanal tıkanıkları çoğunlukla atık su borularının dışarıdan atılan moloz, bez veya kağıt temizlik ürünleri gibi yabancı maddelerle tıkanması ile oluşur. Hatta ağır atıklar boruları kırarak çok daha büyük sorunlara yol açarlar. Kimi tıkanıklıklar robot kolla kolaylıkla açılırken kimi tıkanıklıkların onarılmaları için tıkanıklığın gerçekleştiği noktada kırım yapmak gerekebilir. Kadıköy tıkanıklık açma.

Kadıköy Kanal Tıkanıklığı Açma – Pimaş Açma

Atık su kanal tıkanıklarında çoğu zaman robot kol veya basınçlı su ile yapılan dıştan müdahaleler ile tıkanıklık giderilse de bazı durumlarda işlemler bu kadar kolay olmamaktadır. Bu durumda kanal içinde tıkanıklık oluşan bölüm öncelikle kamerayla tespit edilip noktasal olarak dışarıdan kırılarak tıkanıklık giderilir ve kırılan bölge onarılarak tıkanıklık tamiratı sonlandırılır.

Kadıköy Logar Tıkanıklığı Açma – Kadıköy Fosseptik Temizliği

Logar tıkanıklığı veya doğru tabiriyle rögar tıkanıklığı, kanallardan gelen atık suyun toplandığı rögar denilen çukurlarda oluşan tıkanıklardır. Lgar ve fosseptik çukurlarının tıkanma sebepleri ise yine yabancı maddeler olabileceği gibi rögarın ve fossepik çukurunun fiziksel yapısı da olabilir. Örneğin yeterli akış eğimine ve pürüzsüz yüzeylere sahip olmayan küçük veya keskin köşeli rögarlar daha kolay tıkanmaya meyillidirler.

Kameralı robotla tıkanıklık tespiti konusunda daha daha geniş açıklamayı tıkanıklık tamiri yazımızda okuyunuz. Ayrıca cihazla su kaçağı tespiti, çift yönlü petek temizliği, klozet su ayarı ve bakır boru kalorifer tesisatı konulu yazılarımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Tüm Tesisat her türlü sıhhi tesisat konusunda profesyonel su tesisatçısı olarak hizmetinizdedir.

Kadıköy Tıkanıklık Açma
Whatsapp Ara Tıkla Ara