İnkılap su tesisatçısı firması Tüm Tesisat bölgenin tümüne 7/24 kesintisiz cihazla su kaçağı tespit, kameralı tıkanıklık açma, doğalgaz tesisatı, kombi kurulum ve kombi petek temizliği hizmetleri vermektedir. İnkılap su tesisatçısı firmamız usta ellerden, tesisat, tamirat ve montaj işlerinde bölgedeki müşterilerimize sorunsuz hizmet için her an hazırdır.

İnkılap Su Tesisatçısı

İnkılap Sıhhi tesisatçı – İnkılap su tesisatçısı

İnkılap su tesisatçısı firmamızın bölge için 7/24 garantili su tesisat tamir hizmetleri  vardır;

Tüm Tesisat İnkılap Su Tesisatçısı, bölgedeki her türlü sıhhi tesisat arıza tamiratı ve montajı konusunda 7/24 hizmetinizdedir. Musluk değişimi, musluk arızaları, eviye değişimi, eviye tıkanıkları, lavabo değişimi, lavabo tıkanıkları, sifon değişimi, klozet değişimi, klozet arızaları, klozet tesisat, rezervuar değişimi, rezervuar arızaları, rezervuar iç takım arızaları, rezervuar değişimi, gider tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma ve benzer sıhhi tesisat konuları için tecrübeli ekibimizle söz verdiğimiz gün veya saatte hizmetinizdeyiz. Su tesisatçısı olarak İstanbul dahilinde yaptığımız montaj ve tamirat işleri 1 yıl garantilidir.

İnkılap Su kaçağı bulma -İnkılap Su kaçağı tespiti – İnkılap su tesisatçısı

İnkılap su tesisatçısı firmamızda bölge için 7 gün garantili tesisat su kaçağı bulma servisi vardır;

Tüm Tesisat İnkılap su kaçağı tespiti firmamız bölgede her türlü sıhhi tesisat su kaçak tespiti ve kaçak onarımı konusunda 7/24 hizmetinizdedir. Musluk su kaçakları, lavabo kaçakları küvet kaçakları, duşakabin kaçağı, klozet su kaçakları, gider su kaçakları gibi arızalar onarılır, gerekli olan parçalar yenileriyle değiştirilir. İnkılap su kaçağı tespiti frmamız alt kata olan su kaçakları gibi daha sorunlu olanların tespiti ve onarımlarında ise modern kaçak bulma cihazlarıyla hizmet vermektedir. Cihazla su kaçak tespiti sayesinde işlemleri temiz olarak hızla neticelendirilir ve noktasal olarak tespit edilen yer garantili olarak onarılır. Su kaçağının tespiti ve tamiri  konusundaki yazımızı cihazla su kaçağı tespiti linkinden okuyabilirsiniz.

İnkılap tıkanıklığı – İnkılap Tıkanıklık açma

İnkılap su tesisatçısı firmamızın bölge için 24 saat garantili kanal tıkanıklığı tesisat açma servis hizmetleri bulunur.;

Tüm Tesisat su tesisatçısı firmamız bölgede her türlü sıhhi kanal tesisatı tıkanıklığı ve onarımı konusunda 7/24 hizmetinizdedir. Su tesisatçısı firmamız tıkanıklık açma, gider, duşakabin, lavabo, eviye, klozet ve benzeri tıkanıklıkları açma işlemlerini hızlı olarak gerçekleştirir. Kanal, pimaş, boru, logar ve kanalizasyon tıkanıkları şlemleri ise kameralı robot cihazlarla hızlı ve temiz olarak yapılmaktadır. Kameralı tıkanıklık tespiti ve robotla tıkanıklık açma konusundaki yazımızı cihazla tıkanıklık bulma yazımızda okuyabilirsiniz.

İnkılap Bakır boru tesisat – İnkılap tesisatçısı

İnkılap su tesisatçı firmamız bölgemizde her türlü doğalgaz tesisat hizmetleri vermektedir;

Tüm Tesisat İnkılap doğalgaz tesisat ekibimiz bölgede doğalgaz tesisatı ve bakır boru tesisat konusunda 7/24 garantili olarak hizmetinizdedir. İnkılap bölgesinde doğalgaz kombi tesisatı ve doğalgaz kalorifer sistemleri konusunda 20 yılı aşkın bir tecrübe ile konut ve inşaat bazında tesisat işlerinde çalışmaktayız. Doğalgaz kolon tesisatından sıcak su tesisatına ve kalorifer sistemine kadar en kaliteli malzemelerle ve itinalı işçilikle çalışmaktayız. Bu arada İnkılap müşterilerimize doğalgaz tesisatı için plastik borular yerine biraz daha pahalı olmasına rağmen bakır boru tesisat önermekteyiz. Bakır boru doğalgaz tesisatı ve bakır boru kalorifer tesisatı sayesinde %20 civarında tasarruf sağlarken bakır boruların rengi ve inceliği de makanınızın estetiğine katkıda bulunacaktır. Doğalgaz kombi, doğalgaz tesisatı, merkezi ısıtma sistemleri, yerden ısıtma tesisat sistemleri ve doğalgaz bakır boru tesisat kaynağı konularında Tüm Tesisat İnkılap doğalgaz tesisatçı firmamıza danışmadan karar vermeyiniz.

İnkılap Petek temizleme – İnkılap Petek temizliği

Su tesisatçısı firmamız İnkılap bölgesi için petek temizleme hizmeti vermektedir;

İnkılap Su tesisatçısı firmamız bölgenizde cihazla doğalgaz kalorifer peteği temizleme konusunda garantili olarak hizmetinizdedir. Zaman içinde doğalgaz kalorifer peteklerinde biriken çamurumsu madde yüzünden peteklere gelen sıcak su radyatör içinde her bölgeyi rahat dolaşmadığından, üzerindeki ısıyı bırakamadan peteği terk ederek kombiye geri döner. Bu durumu yaşayanlar genellikle kombi ısısını yükseltmekle çözüm arasalar da doğalgaz fatura bedelini yükseltmek dışında faydasızdır. Bu sorun çoğu zaman peteklerin elle kontrolü ile de anlaşılabilir. Tıkalı peteklerde petek yüzeyinin bazı bölgeleri soğuktur. Sayın İnkılap müşterimiz; bu durumda tek çözüm petek yıkama yaptırmaktır. İnkılap petek temizliği firmamız ısınma garantili, cihazla ilaçlı petek temizleme hizmeti vermektedir. Petek yıkama işlemlerini 2 senede bir yaptırmanız tavsiye edilir.

 İnkılap Petek temizliği – İnkılap tesisatçı – İnkılap Su kaçağı tespiti – İnkılap Tıkanıklık açma

 • İnkılap Su Bataryası
 • İnkılap Gider Tıkanıklığı
 • İnkılap Banyo Bataryası
 • İnkılap Petek Temizliği
 • İnkılap Petek Temizleme
 • İnkılap Klozet Tanircisi
 • İnkılap Su Kaçağı Bulma
 • İnkılap Su Kaçağı Tamiri
 • İnkılap Kanal Tıkanıklığı
 • İnkılap Doğalgaz Tesisatı
 • İnkılap Mutfak Tıkanıklığı
 • İnkılap Banyo Tıkanıklığı
 • İnkılap Cihazla Su Kaçağı
 • İnkılap Su Kaçağı Tespiti
 • İnkılap Musluk Tamircisi
 • İnkılap Mutfak Bataryası
İnkılap Su Tesisatçısı Sıhhi tesisatçı
Whatsapp Ara Tıkla Ara