İncirtepe su tesisatçısı firması Tüm Tesisat bölgenin tümüne 7/24 kesintisiz cihazla su kaçağı tespit, kameralı tıkanıklık açma, doğalgaz tesisatı, kombi kurulum ve kombi petek temizliği hizmetleri vermektedir. İncirtepe su tesisatçısı firmamız usta ellerden, tamirat ve montaj işlerinde bölgedeki müşterilerimize sorunsuz hizmet için her an hazırdır.

İncirtepe Su Tesisatçısı

İncirtepe su tesisatçısı Sıhhi tesisatçı

İncirtepe su tesisatçısı firmamızın bölge için 7/24 garantili su tesisatı tamir hizmetleri  vardır;

Tüm Tesisat İncirtepe Su Tesisatçısı, bölgedeki her türlü sıhhi tesisat arıza tamiratı ve montajı konusunda 7/24 hizmetinizdedir. Musluk değişimi, musluk arızaları, eviye değişimi, eviye tıkanıkları, lavabo değişimi, lavabo tıkanıkları, sifon değişimi, klozet değişimi, klozet arızaları, rezervuar değişimi, rezervuar arızaları, rezervuar iç takım arızaları, rezervuar değişimi, gider tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma ve benzer sıhhi sorunlarında tecrübeli ekibimizle söz verdiğimiz gün veya saatte hizmetinizdeyiz. İstanbul dahilinde yaptığımız montaj ve tamirat işleri 1 yıl garantilidir.

Su kaçağı bulma İncirtepe su kaçağı tespiti İncirtepe su tesisatçısı

İncirtepe su kaçağı tespiti firmamızda bölge için 7 gün garantili su kaçağı bulma servisi vardır;

Tüm Tesisat İncirtepe su kaçağı tespiti firmamız bölgede her türlü sıhhi tesisat su kaçak tespiti ve kaçak onarımı konusunda 7/24 hizmetinizdedir. Musluk su kaçakları, lavabo kaçakları küvet kaçakları, duşakabin kaçağı, klozet su kaçakları, gider su kaçakları gibi arızalar onarılır, gerekli olan parçalar yenileriyle değiştirilir. İncirtepe su kaçağı tespiti frmamız alt kata olan su kaçakları gibi daha sorunlu olanların tespiti ve onarımlarında ise modern kaçak bulma cihazlarıyla hizmet vermektedir. Cihazla su kaçak tespiti sayesinde işlemleri temiz olarak hızla neticelendirilir ve noktasal olarak tespit edilen yer garantili olarak onarılır. Su kaçağının tespiti ve tamiri  konusundaki yazımızı cihazla su kaçağı tespiti linkinden okuyabilirsiniz.

Logar tıkanıklığı İncirtepe tıkanıklık açma

İncirtepe tıkanıklık açma firmamızın bölge için 24 saat garantili kanal tıkanıklığı servis hizmetleri bulunur.;

Tüm Tesisat İncirtepe tıkanıklık açma firmamız bölgede her türlü sıhhi kanal tesisatı tıkanıklığı ve onarımı konusunda 7/24 hizmetinizdedir. İncirtepe tıkanıklık açma firması gider, duşakabin, lavabo, eviye, klozet ve benzeri tıkanıklıkları açma işlemlerini hızlı olarak gerçekleştirir. Kanal, pimaş, boru, logar ve kanalizasyon tıkanıkları şlemleri ise kameralı robot cihazlarla hızlı ve temiz olarak yapılmaktadır. Kameralı tıkanıklık tespiti ve robotla tıkanıklık açma konusundaki yazımızı cihazla tıkanıklık bulma yazımızda okuyabilirsiniz.

Bakır boru tesisat İncirtepe doğalgaz tesisatçı

İncirtepe doğalgaz tesisatçı firmamız bölgemizde her türlü doğalgaz tesisatı hizmetetleri vermektedir;

İncirtepe doğalgaz tesisatçı ekibimiz bölgede doğalgaz tesisatı ve bakır boru tesisat konusunda 7/24 garantili olarak hizmetinizdedir. İncirtepe bölgesinde doğalgaz kombi tesisatı ve doğalgaz kalorifer sistemleri konusunda 20 yılı aşkın bir tecrübe ile konut ve inşaat bazında çalışmaktayız. Doğalgaz kolon tesisatından sıcak su tesisatına ve kalorifer sistemine kadar en kaliteli malzemelerle ve itinalı işçilikle çalışmaktayız. Bu arada İncirtepe müşterilerimize doğalgaz tesisatı için plastik borular yerine biraz daha pahalı olmasına rağmen bakır boru tesisat önermekteyiz. Bakır boru doğalgaz tesisatı ve bakır boru kalorifer tesisatı sayesinde %20 civarında tasarruf sağlarken bakır boruların rengi ve inceliği de makanınızın estetiğine katkıda bulunacaktır. Doğalgaz kombi, doğalgaz tesisatı, merkezi ısıtma sistemleri, yerden ısıtma sistemleri ve bakır boru kaynağı konularında Tüm Tesisat İncirtepe doğalgaz tesisatçı firmamıza danışmadan karar vermeyiniz.

Petek temizleme İncirtepe petek temizliği

İncirtepe petek temizliği firmamız bölge için petek temizleme hizmeti vermektedir;

İncirtepe petek temizliği bölgenizde cihazla kalorifer peteği temizleme konusunda garantili olarak hizmetinizdedir. Zaman içinde kalorifer peteklerinde biriken çamurumsu madde yüzünden peteklere gelen sıcak su radyatör içinde her bölgeyi rahat dolaşmadığından, üzerindeki ısıyı bırakamadan peteği terk ederek kombiye geri döner. Bu durumu yaşayanlar genellikle kombi ısısını yükseltmekle çözüm arasalar da doğalgaz fatura bedelini yükseltmek dışında faydasızdır. Bu sorun çoğu zaman peteklerin elle kontrolü ile de anlaşılabilir. Tıkalı peteklerde petek yüzeyinin bazı bölgeleri soğuktur. Sayın İncirtepe müşterimiz; bu durumda tek çözüm petek yıkama yaptırmaktır. İncirtepe petek temizliği firmamız ısınma garantili, cihazla ilaçlı petek temizleme hizmeti vermektedir. Petek yıkama işlemlerini 2 senede bir yaptırmanız tavsiye edilir.

 Petek temizliği İncirtepe Doğalgaz tesisatçı İncirtepe su tesisatçısı İncirtepe su kaçağı tespiti İncirtepe tıkanıklık açma

 • İncirtepe Su Bataryası
 • İncirtepe Gider Tıkanıklığı
 • İncirtepe Banyo Bataryası
 • İncirtepe Petek Temizliği
 • İncirtepe Petek Temizleme
 • İncirtepe Klozet Tanircisi
 • İncirtepe Su Kaçağı Bulma
 • İncirtepe Su Kaçağı Tamiri
 • İncirtepe Kanal Tıkanıklığı
 • İncirtepe Doğalgaz Tesisatı
 • İncirtepe Mutfak Tıkanıklığı
 • İncirtepe Banyo Tıkanıklığı
 • İncirtepe Cihazla Su Kaçağı
 • İncirtepe Su Kaçağı Tespiti
 • İncirtepe Musluk Tamircisi
 • İncirtepe Mutfak Bataryası
İncirtepe su tesisatçısı Sıhhi su tesisat
Whatsapp Ara Tıkla Ara