Gökalp su tesisatçısı firması Tüm Tesisat bölgenin tümüne 7/24 kesintisiz cihazla su kaçağı tespit, kameralı tıkanıklık açma, doğalgaz tesisatı, kombi kurulum ve kombi petek temizliği hizmetleri vermektedir. Gökalp su tesisatçısı firmamız usta ellerden, tesisat, tamirat ve montaj işlerinde bölgedeki müşterilerimize sorunsuz hizmet için her an hazırdır.

Gökalp Su Tesisatçısı

Gökalp Sıhhi tesisatçı – Gökalp su tesisatçısı

Gökalp su tesisatçısı firmamızın bölge için 7/24 garantili su tesisat tamir hizmetleri  vardır;

Tüm Tesisat Gökalp Su Tesisatçısı, bölgedeki her türlü sıhhi tesisat arıza tamiratı ve montajı konusunda 7/24 hizmetinizdedir. Musluk değişimi, musluk arızaları, eviye değişimi, eviye tıkanıkları, lavabo değişimi, lavabo tıkanıkları, sifon değişimi, klozet değişimi, klozet arızaları, klozet tesisat, rezervuar değişimi, rezervuar arızaları, rezervuar iç takım arızaları, rezervuar değişimi, gider tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma ve benzer sıhhi tesisat konuları için tecrübeli ekibimizle söz verdiğimiz gün veya saatte hizmetinizdeyiz. Su tesisatçısı olarak İstanbul dahilinde yaptığımız montaj ve tamirat işleri 1 yıl garantilidir.

Gökalp Su kaçağı bulma -Gökalp Su kaçağı tespiti – Gökalp su tesisatçısı

Gökalp su tesisatçısı firmamızda bölge için 7 gün garantili tesisat su kaçağı bulma servisi vardır;

Tüm Tesisat Gökalp su kaçağı tespiti firmamız bölgede her türlü sıhhi tesisat su kaçak tespiti ve kaçak onarımı konusunda 7/24 hizmetinizdedir. Musluk su kaçakları, lavabo kaçakları küvet kaçakları, duşakabin kaçağı, klozet su kaçakları, gider su kaçakları gibi arızalar onarılır, gerekli olan parçalar yenileriyle değiştirilir. Gökalp su kaçağı tespiti frmamız alt kata olan su kaçakları gibi daha sorunlu olanların tespiti ve onarımlarında ise modern kaçak bulma cihazlarıyla hizmet vermektedir. Cihazla su kaçak tespiti sayesinde işlemleri temiz olarak hızla neticelendirilir ve noktasal olarak tespit edilen yer garantili olarak onarılır. Su kaçağının tespiti ve tamiri  konusundaki yazımızı cihazla su kaçağı tespiti linkinden okuyabilirsiniz.

Gökalp tıkanıklığı – Gökalp Tıkanıklık açma

Gökalp su tesisatçısı firmamızın bölge için 24 saat garantili kanal tıkanıklığı tesisat açma servis hizmetleri bulunur.;

Tüm Tesisat su tesisatçısı firmamız bölgede her türlü sıhhi kanal tesisatı tıkanıklığı ve onarımı konusunda 7/24 hizmetinizdedir. Su tesisatçısı firmamız tıkanıklık açma, gider, duşakabin, lavabo, eviye, klozet ve benzeri tıkanıklıkları açma işlemlerini hızlı olarak gerçekleştirir. Kanal, pimaş, boru, logar ve kanalizasyon tıkanıkları şlemleri ise kameralı robot cihazlarla hızlı ve temiz olarak yapılmaktadır. Kameralı tıkanıklık tespiti ve robotla tıkanıklık açma konusundaki yazımızı cihazla tıkanıklık bulma yazımızda okuyabilirsiniz.

Gökalp Bakır boru tesisat – Gökalp tesisatçısı

Gökalp su tesisatçı firmamız bölgemizde her türlü doğalgaz tesisat hizmetleri vermektedir;

Tüm Tesisat Gökalp doğalgaz tesisat ekibimiz bölgede doğalgaz tesisatı ve bakır boru tesisat konusunda 7/24 garantili olarak hizmetinizdedir. Gökalp bölgesinde doğalgaz kombi tesisatı ve doğalgaz kalorifer sistemleri konusunda 20 yılı aşkın bir tecrübe ile konut ve inşaat bazında tesisat işlerinde çalışmaktayız. Doğalgaz kolon tesisatından sıcak su tesisatına ve kalorifer sistemine kadar en kaliteli malzemelerle ve itinalı işçilikle çalışmaktayız. Bu arada Gökalp müşterilerimize doğalgaz tesisatı için plastik borular yerine biraz daha pahalı olmasına rağmen bakır boru tesisat önermekteyiz. Bakır boru doğalgaz tesisatı ve bakır boru kalorifer tesisatı sayesinde %20 civarında tasarruf sağlarken bakır boruların rengi ve inceliği de makanınızın estetiğine katkıda bulunacaktır. Doğalgaz kombi, doğalgaz tesisatı, merkezi ısıtma sistemleri, yerden ısıtma tesisat sistemleri ve doğalgaz bakır boru tesisat kaynağı konularında Tüm Tesisat Gökalp doğalgaz tesisatçı firmamıza danışmadan karar vermeyiniz.

Gökalp Petek temizleme – Gökalp Petek temizliği

Su tesisatçısı firmamız Gökalp bölgesi için petek temizleme hizmeti vermektedir;

Gökalp Su tesisatçısı firmamız bölgenizde cihazla doğalgaz kalorifer peteği temizleme konusunda garantili olarak hizmetinizdedir. Zaman içinde doğalgaz kalorifer peteklerinde biriken çamurumsu madde yüzünden peteklere gelen sıcak su radyatör içinde her bölgeyi rahat dolaşmadığından, üzerindeki ısıyı bırakamadan peteği terk ederek kombiye geri döner. Bu durumu yaşayanlar genellikle kombi ısısını yükseltmekle çözüm arasalar da doğalgaz fatura bedelini yükseltmek dışında faydasızdır. Bu sorun çoğu zaman peteklerin elle kontrolü ile de anlaşılabilir. Tıkalı peteklerde petek yüzeyinin bazı bölgeleri soğuktur. Sayın Gökalp müşterimiz; bu durumda tek çözüm petek yıkama yaptırmaktır. Gökalp petek temizliği firmamız ısınma garantili, cihazla ilaçlı petek temizleme hizmeti vermektedir. Petek yıkama işlemlerini 2 senede bir yaptırmanız tavsiye edilir.

 Gökalp Petek temizliği – Gökalp tesisatçı – Gökalp Su kaçağı tespiti – Gökalp Tıkanıklık açma

 • Gökalp Su Bataryası
 • Gökalp Gider Tıkanıklığı
 • Gökalp Banyo Bataryası
 • Gökalp Petek Temizliği
 • Gökalp Petek Temizleme
 • Gökalp Klozet Tanircisi
 • Gökalp Su Kaçağı Bulma
 • Gökalp Su Kaçağı Tamiri
 • Gökalp Kanal Tıkanıklığı
 • Gökalp Doğalgaz Tesisatı
 • Gökalp Mutfak Tıkanıklığı
 • Gökalp Banyo Tıkanıklığı
 • Gökalp Cihazla Su Kaçağı
 • Gökalp Su Kaçağı Tespiti
 • Gökalp Musluk Tamircisi
 • Gökalp Mutfak Bataryası
Gökalp su tesisatçısı Sıhhi su tesisat
Whatsapp Ara Tıkla Ara