Doğalgaz Kombi Petek

Doğalgaz tesisatı konusunda İstanbul’un en eski ve en tecrübeli firmalarından biriyiz. Doğalgazın İstabul’a geldiği ilk günden bugüne yüzlerce binanın doğal tesisatı işlerini inşaat bazında başarıyla yapıp teslim ettik. Firmamız aynı hızla ve tecrübelerine yenilerini katarak tesisat konusunda en profesyonel hizmeti vermeye devam etmektedir.

Profesyonel doğalgaz tesisatı – Doğalgaz tesisatçısı Ahmet usta

Firmamız doğalgaz tesisatlarını İGDAŞ’ın koyduğu kurallar doğrultusunda yapmaktadır. Bina doğalgaz kolon tesisatları, daire içi dahili kombi tesisatı ve kombi bağlantıları alınması gerekli izinlerden sonra yapılır ve  İGDŞ yetkililerin kontrolünden sonra gaz açılarak müşterimize teslim edilir. Doğalgaz Tesisatı.

Kombi markası için  nüşterilerimizin veya kendi önerilerimiz doğrultusunda seçimler yapmaktayız. Fakat kalorifer ısıtma sistemi için bakır boru tesisat öncelikli tavsiyemiz oluyor. Bakır boru kalorifer tesisatı plastik boru tesisata göre bir miktar daha pahalı olmasına rağmen yüzde 20 daha verimlidir. Bakır boru tesisat sayesinde daha fazla ısınırken daha az fatura ödersiniz. Üstelik bakır boru ince yapısı ve hoş bakır rengiyle ortama dekoratif katkıda bulunur. Bakır boru tesisat, işçiliği plastik boruya göre biraz daha fazla olduğundan ve özel kaynak cihazı gerektirdiğinden, tesisatçılar tarafından çoğunlukla önerilmez! Ama işin aslı anlattığımız gibi tam tersidir. Doğalgaz Tesisatı.

Doğalgaz kombi tesisatı – Doğalgaz tesisatçısı Ahmet usta

Daha iyi ısınarak daha az ödemek için birkaç önerimiz daha var. Eğer kombiden çıkan kalorifer tesisatı mekanın şeklinden dolayı 2 ayrı kol halinde çıkmak zorunda kalıyorsa, bu kolların uzunluğunun birbirlerine mümkün olduğu kadar eşit olmalarına dikkat edilmelidir. Bir başka deyişle çift kollu kalorifer sitemlerinde kombi mümkün olduğu kadar orta noktada olmalıdır. Tek kollu kombi kalorifer ısıtma sistemlerinde böyle bir tesisat sorunu yoktur. Bir diğer önerimiz ise eğer imkan varsa yerden ısıtma sistemlerini tercih etmenizdir.

Doğalgaz kalorifer tesisatı – Doğalgaz tesisatçısı Ahmet usta

Isıtma sisteminizden en iyi verimi alarak uzun yıllar sorunsuz kullanmak için kombi bakımını zamanında yaptırmanız iyi olacaktır. Bu arada her 2 senede bir underline;”>petek temizliği yaptırmanızı da muhakkak öneriyoruz. Petek temizliği hakkındaki yazımızı okursanız ne kadar haklı olduğumuzu göreceksiniz.

Tüm Tesisat olarak inşaat bazında komple bina bireysel veya merkezi sistem doğalgaz tesisatı sistemlerini gerçekleştirecek iş bilgisine ve tecrübesine sahibiz. Gerçekleştirdiğimiz tesisat işleri sadece bizlerin değil değerli müşterilerimizin de gururu olmaktadır. Sizleri de değerli müşterilerimiz arasında görmekten çok mutlu oluruz.

Doğalgaz konusunda su tesisatçısı Ahmet usta 7/24 hızlı ve garantili sorunsuz teknik servis hizmeti vermektedir. Sitemizi şu anda mobil cihazlardan geziyorsanız, ekranın sağ alt tarafında bulunan WhatsApp butonuna tıklayarak da, direkt bize ulaşabilirsiniz. Bizi aramadan karar vermeyiniz.


SEO by rakipyok

Whatsapp Ara Tıkla Ara