Doğalgaz kombi montajı için tecrübeli firma olarak hizmetinizdeyiz. Sorunsuz ve garantili doğalgaz kombi montajınız doğalgaz tesisat montaj yönetmeliklerine uygun olarak hızla gerçekleştirilir.

Doğalgaz Kombi Montajı

Doğalgaz Kombi Montajı – Su tesisatçısı Ahmet usta

Bacalı kombi, bacasız kombi, hermetik kombi, yoğuşmalı kombi farketmeksizin, Viessmann, Buderus, Vaillant, Bosch, Ariston, E.C.A, Demirdöküm, Arçelik, Baymak ve diğer her marka kombi montajı ve kombi değişikliği işlemi garantili olarak yapılır. Yeni kurulumlar için bina kolon tesisatı projelendirilerek  gerekli izinlerden sonra doğalgaz ve kombi tesisatı gerçekleştirilerek gaz açımına hazırlanır. Kombi montajı yetkili firmalar tarafından yapılmalıdır. Takılan kombiler ilgili servisleri tarafından İGDAŞ onay belgelerine bakılarak hizmete alınır ve garantileri onaylanır.

Firmamız İGDAŞ tarafından uygulanan şartnameler çerçevesinde müşterilerimizin isteklerini yerine getirmektedir. İGDAŞ yetki belgeli mühendislerimizin çizdiği projeler doğrultusunda, yetkili deneyimli kadromuzla, doğalgaz tesisat ve kombi montaj konusunda kıymetli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bu sayfayı Facebook'ta paylaş
Whatsapp Ara Tıkla Ara
Su TesisatçısıKombi Arıza Kodları