Çiçekçi su tesisatçısı firması Tüm Tesisat bölgenin tümüne 7/24 kesintisiz cihazla su kaçağı tespit, kameralı tıkanıklık açma, doğalgaz tesisatı, kombi kurulum ve kombi petek temizliği hizmetleri vermektedir. Çiçekçi su tesisatçısı firmamız usta ellerden, tesisat, tamirat ve montaj işlerinde bölgedeki müşterilerimize sorunsuz hizmet için her an hazırdır.

Çiçekçi Su Tesisatçısı

Çiçekçi Sıhhi tesisatçı – Çiçekçi su tesisatçısı

Çiçekçi su tesisatçısı firmamızın bölge için 7/24 garantili su tesisat tamir hizmetleri  vardır;

Tüm Tesisat Çiçekçi Su Tesisatçısı, bölgedeki her türlü sıhhi tesisat arıza tamiratı ve montajı konusunda 7/24 hizmetinizdedir. Musluk değişimi, musluk arızaları, eviye değişimi, eviye tıkanıkları, lavabo değişimi, lavabo tıkanıkları, sifon değişimi, klozet değişimi, klozet arızaları, klozet tesisat, rezervuar değişimi, rezervuar arızaları, rezervuar iç takım arızaları, rezervuar değişimi, gider tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma ve benzer sıhhi tesisat konuları için tecrübeli ekibimizle söz verdiğimiz gün veya saatte hizmetinizdeyiz. Su tesisatçısı olarak İstanbul dahilinde yaptığımız montaj ve tamirat işleri 1 yıl garantilidir.

Çiçekçi Su kaçağı bulma -Çiçekçi Su kaçağı tespiti – Çiçekçi su tesisatçısı

Çiçekçi su tesisatçısı firmamızda bölge için 7 gün garantili tesisat su kaçağı bulma servisi vardır;

Tüm Tesisat Çiçekçi su kaçağı tespiti firmamız bölgede her türlü sıhhi tesisat su kaçak tespiti ve kaçak onarımı konusunda 7/24 hizmetinizdedir. Musluk su kaçakları, lavabo kaçakları küvet kaçakları, duşakabin kaçağı, klozet su kaçakları, gider su kaçakları gibi arızalar onarılır, gerekli olan parçalar yenileriyle değiştirilir. Çiçekçi su kaçağı tespiti frmamız alt kata olan su kaçakları gibi daha sorunlu olanların tespiti ve onarımlarında ise modern kaçak bulma cihazlarıyla hizmet vermektedir. Cihazla su kaçak tespiti sayesinde işlemleri temiz olarak hızla neticelendirilir ve noktasal olarak tespit edilen yer garantili olarak onarılır. Su kaçağının tespiti ve tamiri  konusundaki yazımızı cihazla su kaçağı tespiti linkinden okuyabilirsiniz.

Çiçekçi tıkanıklığı – Çiçekçi Tıkanıklık açma

Çiçekçi su tesisatçısı firmamızın bölge için 24 saat garantili kanal tıkanıklığı tesisat açma servis hizmetleri bulunur.;

Tüm Tesisat su tesisatçısı firmamız bölgede her türlü sıhhi kanal tesisatı tıkanıklığı ve onarımı konusunda 7/24 hizmetinizdedir. Su tesisatçısı firmamız tıkanıklık açma, gider, duşakabin, lavabo, eviye, klozet ve benzeri tıkanıklıkları açma işlemlerini hızlı olarak gerçekleştirir. Kanal, pimaş, boru, logar ve kanalizasyon tıkanıkları şlemleri ise kameralı robot cihazlarla hızlı ve temiz olarak yapılmaktadır. Kameralı tıkanıklık tespiti ve robotla tıkanıklık açma konusundaki yazımızı cihazla tıkanıklık bulma yazımızda okuyabilirsiniz.

Çiçekçi Bakır boru tesisat – Çiçekçi tesisatçısı

Çiçekçi su tesisatçı firmamız bölgemizde her türlü doğalgaz tesisat hizmetleri vermektedir;

Tüm Tesisat Çiçekçi doğalgaz tesisat ekibimiz bölgede doğalgaz tesisatı ve bakır boru tesisat konusunda 7/24 garantili olarak hizmetinizdedir. Çiçekçi bölgesinde doğalgaz kombi tesisatı ve doğalgaz kalorifer sistemleri konusunda 20 yılı aşkın bir tecrübe ile konut ve inşaat bazında tesisat işlerinde çalışmaktayız. Doğalgaz kolon tesisatından sıcak su tesisatına ve kalorifer sistemine kadar en kaliteli malzemelerle ve itinalı işçilikle çalışmaktayız. Bu arada Çiçekçi müşterilerimize doğalgaz tesisatı için plastik borular yerine biraz daha pahalı olmasına rağmen bakır boru tesisat önermekteyiz. Bakır boru doğalgaz tesisatı ve bakır boru kalorifer tesisatı sayesinde %20 civarında tasarruf sağlarken bakır boruların rengi ve inceliği de makanınızın estetiğine katkıda bulunacaktır. Doğalgaz kombi, doğalgaz tesisatı, merkezi ısıtma sistemleri, yerden ısıtma tesisat sistemleri ve doğalgaz bakır boru tesisat kaynağı konularında Tüm Tesisat Çiçekçi doğalgaz tesisatçı firmamıza danışmadan karar vermeyiniz.

Çiçekçi Petek temizleme – Çiçekçi Petek temizliği

Su tesisatçısı firmamız Çiçekçi bölgesi için petek temizleme hizmeti vermektedir;

Çiçekçi Su tesisatçısı firmamız bölgenizde cihazla doğalgaz kalorifer peteği temizleme konusunda garantili olarak hizmetinizdedir. Zaman içinde doğalgaz kalorifer peteklerinde biriken çamurumsu madde yüzünden peteklere gelen sıcak su radyatör içinde her bölgeyi rahat dolaşmadığından, üzerindeki ısıyı bırakamadan peteği terk ederek kombiye geri döner. Bu durumu yaşayanlar genellikle kombi ısısını yükseltmekle çözüm arasalar da doğalgaz fatura bedelini yükseltmek dışında faydasızdır. Bu sorun çoğu zaman peteklerin elle kontrolü ile de anlaşılabilir. Tıkalı peteklerde petek yüzeyinin bazı bölgeleri soğuktur. Sayın Çiçekçi müşterimiz; bu durumda tek çözüm petek yıkama yaptırmaktır. Çiçekçi petek temizliği firmamız ısınma garantili, cihazla ilaçlı petek temizleme hizmeti vermektedir. Petek yıkama işlemlerini 2 senede bir yaptırmanız tavsiye edilir.

 Çiçekçi Petek temizliği – Çiçekçi tesisatçı – Çiçekçi Su kaçağı tespiti – Çiçekçi Tıkanıklık açma

 • Çiçekçi Su Bataryası
 • Çiçekçi Gider Tıkanıklığı
 • Çiçekçi Banyo Bataryası
 • Çiçekçi Petek Temizliği
 • Çiçekçi Petek Temizleme
 • Çiçekçi Klozet Tanircisi
 • Çiçekçi Su Kaçağı Bulma
 • Çiçekçi Su Kaçağı Tamiri
 • Çiçekçi Kanal Tıkanıklığı
 • Çiçekçi Doğalgaz Tesisatı
 • Çiçekçi Mutfak Tıkanıklığı
 • Çiçekçi Banyo Tıkanıklığı
 • Çiçekçi Cihazla Su Kaçağı
 • Çiçekçi Su Kaçağı Tespiti
 • Çiçekçi Musluk Tamircisi
 • Çiçekçi Mutfak Bataryası
Çiçekçi su tesisatçısı Sıhhi su tesisat
Whatsapp Ara Tıkla Ara