Beylikdüzü Su Kaçağı tespiti. Beylikdüzü Cihazla su kaçağı bulma

Beylikdüzü su kaçağı tespiti konusunda modern elektronik cihazlarla su sızıntısı tespiti yapmaktayız. Beylikdüzü cihazla su kaçağı bulma çalışmaları sırasında gereksiz kırıp dökmeler yapmadan noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Beylikdüzü noktasal su kaçağı tespiti ve onarımı ortalığı pisletmeden çok kızlı  şekilde gerçekleştirilir. Beylikdüzü su kaçağı tespiti.

Beylikdüzü su kaçağı tespiti – Beylikdüzü su kaçağı bulma

Su kaçaklarını tespit etmek için eski geleneksel usuller çoğu zaman yetersiz kalırlar. Tahmine dayalı su kaçağı tespit çalışmalarında sağ sol gelişi güzel kırılarak zararlar arttığı gibi, bulunarak tamir edildiği söylenen su kaçağı sorunun üzerinden az bir zaman geçmesinden sonra devam ettiği görülür. Sayın Beylikdüzü müşterimiz; Sorunun tek çözümü güncel teknoloji ile çalışan bir su tesisatçısı ile irtibat sağlayıp, sorunun maliyetini artırmadan kısa yoldan çözüme gitmektedir. Beylikdüzü su kaçağı tespiti.

Beylikdüzü su kaçak tespiti sırasında kırılan fayans veya çinileri yeniliyoruz

Su kaçağı bulma ve tamiratı sonunda Beylikdüzü müşterimizi kırılan ve onarılan yerlerin düzeltilmesiyle baş başa bırakıp gitmiyoruz. Tamirat sırasında kırmak zorunda kaldığımız çini ve fayansları orijinal ürünlerle veya imkanı yoksa çok yakın muadilleriyle değiştirip işimizi size ayrıca bir yük getirmeden tertemiz tamamlıyoruz.

Beylikdüzü su kaçak bulma işlemleri sonucunda su kaçağının oluştuğu yer duvarda veya tabanda çıkabilir. Duvarın fayansla, yerlerin ise çini ile kaplı olduğu durumlarda mecburen bir veya birkaç fayans veya çini kırılması gerekebiliyor. Bu durumda elinizde kırılan çini veya fayansın yedekleri varsa onları kullanarak, yedekleri yoksa gerekli çini veya fayansın tarafımızdan temin edilen aslına en benzer modelleriyle kırılan yeri onarıyoruz. Beylikdüzü su kaçağı tespiti.

Beylikdüzü kırmadan su kaçağı tespiti – Beylikdüzü noktasal su kaçak tespiti

Günümüz teknolojiyle su kaçağı yerini noktasal olarak tespit etmek mümkündür. Su kaçağının oluşturduğu en ufak bir tıslama sesini bu modern ve amaca yönelik üretilmiş elektronik dinleme cihazlarıyla dinleyip tespit ederek, arızanın oluştuğu noktayı kesin olarak bulmak mümkün olmaktadır.  Su kaçağının miktarı az olduğunda tıslama sesi azalır veya kesilebilir. Bu durumda ise su şebekesi girişine bir pompa bağlanarak tesisattaki basınç artırılır. Bu müdahaleden sonra kaçak noktasındaki basınç yükseleceğinden tıslama sesi tekrar başlayıp artarak dinleme cihazının tespit edebileceği bir seviyeye gelir. Şartlara göre diğer bir yöntem ise termal kamera kullanımıdır. Termal kamera duvar içinde akan kaçak suyun yarattığı ısı farklarını ekranda göstererek kaçağın kaynağına ulaşmayı kolaylaştırır. Her iki cihazın desteğiyle kaçak noktası yüksek doğruluk oranıyla ve noktasal olarak tespit edilerek onarım gerçekleştirilir

Beylikdüzü su sızıntısı tespiti

Beylikdüzü Su kaçak tespiti konusunda su tesisatçısı Ahmet usta Beylikdüzü bölgesine 7/24 hızlı ve garantili sorunsuz teknik servis hizmeti vermektedir. Sitemizi şu anda mobil cihazlardan geziyorsanız, ekranın sağ alt tarafında bulunan WhatsApp butonuna tıklayarak da, direkt bize ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü tıkanıklık açma ve Beylikdüzü petek temizliği konularında da bizi aramadan karar vermeyiniz.

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti
Whatsapp Ara Tıkla Ara