Banyo tesisat tadilatı yaptıracaksanız sıkıntı yaşamanıza gerek yok. Klozet, gömme rezarvuar, küvet, duşakabin, lavabo, havlupan, lavabo bataryası ve banyo bataryası yerleşim değişimi işleri, isteğiniz doğrultusunda kısa sürede garantili olarak yapılır.

Banyo Tesisat Tadilatı

Garantili banyo tesisat tadilatı yapılır – Su tesisatçısı Ahmet usta

Banyo tesisatınızda banyo yüzeyine veya alt kata su kaçağı varsa kaçağın yeri son sistem elektronik cihazla kırıp dökmeden hızla tespit edilerek arızalı tesisat elemanları yenileriyle değiştirilir. Klozet, küvet, duşakabin, lavabo batarya, iç takım ve sifon su kaçakları tamir edilir veya gerekiyorsa istediğiniz model ve özelliklerdeki yenileriyle değiştirilir.

Küvet, duşakabin, lavabo ve klozet tıkanıkları gerektiğinde kameralı robotla çok kısa sürede temiz olarak açılır. Lavabo ve küvet gider tıkanıkları giderilir.

Banyonuzdaki lavabo, klozet, duşakabin, havlupan, su bataryası ve küvet yerleri sorunsuz olarak değiştirilir. Arızalanan veya kırılan lavabo ve küvet gibi vitrifiye ürünler tercih edeceğiniz yenileriyle değiştirilir veya onarılabilecek durumda olanlar için gerekli tamirat işlemleri yapılır. Çamaşır makinesi ve çamaşır kurutma makinesi yerleri değiştirilir, gerekli sıhhi tesisat bağlantıları garantili olarak yapılır.  Banyonuzda havlupan yoksa ve taktırmak istiyorsanız istediğiniz model ve boyutta havlupan montajı yapılır.

Kalorifer banyo tesisat tadilatı – Su tesisatçısı Ahmet usta

Klozet sifonları, iç takımlar ve taharet sistemleri çok sık arıza yapmaktadırlar. Arızalı sifon sistemleri veya taharet musluklarınız kaliteli olan yenileriyle garantili olarak değiştirilir. Kısaca banyonuzdaki tüm vitrifiye ve su armatürü işleri gerektiği şekilde itina ile ve garantili olarak gerçekleştirilir.

Banyonuzun çürüyen veya ezilen bakır boru kalorifer tesisatı onarılır ve gerekirse yenileriyle değiştirilir. Bakır boru tesisat onarımı özel tecrübe ve aletler gerektirir. #ff6600;”>Bakır boru kaynağı için gerekli tecrübe ve cihazlarla bakır boru tesisat arızalarında hızla hizmetinizdeyiz. Ayrıca şofben ve termosifon montajı veya tesisat değişikleri itinayla yapılır.

Ahmet usta banyo tesisat değişimi – Su tesisatçısı Ahmet usta

Tüm Tesisat evinizin  veya iş yerinizin tüm sıhhi tesisat sorunlarında bir telefonla söz verdiği saatte hizmetinizdedir. Sonradan üzülmemek için uzman su tesisatçısı Ahmet Usta‘yı arayınız.

Whatsapp Ara Tıkla Ara